Oppo Find N2 En Hafif Katlanır Telefon Olacak!

Oppo Find N3

Oppo Find N2 modeli hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. İşte en hafif katlanır telefon olarak piyasaya sürülecek yeni model hakkında tüm detaylar.

Katlanabilir akıllı telefon piyasasında her geçen gün farklı modellerin piyasaya sürüldüğünü söyleyebiliriz. Samsung, geçtiğimiz yıllarda katlanabilir akıllı telefon sektöründe lider olarak gösterilirken, artık Samsung’a rakip olarak gösterilebilecek birçok modelin karşımıza çıktığını görmekteyiz. Özellikle Huawei, Oppo gibi markaların piyasaya sürdüğü katlanabilir akıllı telefonlar, Samsung’un Z Fold ve Z Flip modellerine rakip olabilecek nitelikte. Geçtiğimi yıl tanıtılan Oppo Find N modeli, bir hayli ilgi odağı oldu. Rakip markaların katlanır telefonlarına göre biraz daha küçük bir ekran ile kullanıcıları karşılayan model, teknik özellik tarafından baktığımızda ise, rakipleri ile kafa kafaya bir performans gösterdiğini söyleyebiliriz.

Sonunda serinin yeni modeli olan Oppo Find N2 modeli hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. İşte teknik özelliklerini öğrendiğimiz Oppo’nun yeni katlanabilir akıllı telefonu hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Oppo Find N2 En Hafif Katlanır Telefon Olacak!

Aralık ayrında tanıtılması beklenen Oppo Find N modeli, IceUniverse tarafından sızdırıldı. İddialara göre, Galaxy Z Fold serisi benzer telefonları örnek olarak gösterebileceğimiz yatay katlanır akıllı telefonlar arasında Oppo Find 2 modelinin en hafif akıllı telefon olarak tanıtılacağı sızdırıldı. İddialara göre Oppo Find N modeli 240 gramın altında olacak. Rakiplerine baktığımızda, Samsung’nu Galaxy Z Fold 4 modelinin 263 gramlık bir ağırlık ile geldiğini biliyoruz. 23  gram daha hafif bir yapıya sahip olacak modelin, özellikle hafiflik konusunda satışlarına önemli bir artı olarak yansıyacaktır.,

Oppo Find N2

İşlemci tarafına baktığımızda söz konusu modelin Qualcomm imzası taşıyan Snapdragon 8+ Gen 1 yongasına sahip olacağı da ortaya çıktı. Oppo Find N2 modeli 12 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanına sahip olacak. Ekran tarafına baktığımızda ise 120 Hz tazeleme oranına sahip bir panelin geleceği de iddia edilenler arasında. Fakat söz konusu panelin boyutu hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde ülkemizde de satışa sunulması beklenen yeni model hakkında daha afazla detay ortaya çıkacaktır. Takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Evil Dead The Game Ücretsiz Oluyor. İşte Bedava İndirebileceğiniz Tarihler!