Oppo Find N3 Sızdırıldı: Yeni Katlanır Telefon Yolda!

Oppo Find N3

Oppo Find N3 modelinin tasarım ayrıntıla ve teknik özelliklerine ilişkin yeni söylentiler ortaya çıktı. İşte markanın yeni katlanır telefonunun detayları.

Oppo’nu katlanabilir akıllı telefon sektörüne yeni yeni giriş yaptığını biliyoruz. Geçtiğimi yıllarda Oppo find N serisine ait iki farklı model piyasaya sürmüştü. Söz konusu iki modelin de kendi fiyat etiketine sahip olan katlanabilir ekranlı akıllı telefonlara göre daha başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle rakibi Samsung ve Xiaomi gibi markaların katlanabilir ekranlı akıllı telefonlarında yaptığı hataları yapmayan bir Oppo gördük. Geçtiğimiz haftalarda başarıyla ilerleyen Oppo Find N serisinin yeni modeline ilişkin bazı detaylar ortaya çıkmıştı. Oppo Find N3 ismi ile gelecek olan modelin, kamera ve işlemci tarafında rakip katlanabilir ekranlı akıllı telefonlara fark atacağı öngörülüyor.

Geçtiğimiz yıllarda piyasaya sürülen Oppo’nun katlanabilir ekranlı akıllı telefonları, Türkiye’ye giriş yapmamıştı. Fakat Oppo’nun her yıl model yelpazesinin daha da genişletildiğini söyleyebiliriz. Bu yüzden 2023’ün ikinci yarısında tanıtılması beklenen Oppo Find N3 modelin Türkiye’ye gelmesini bekliyoruz. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Oppo Find N3 Sızdırıldı: Yeni Katlanır Telefon Yolda!

Oppo’nun Find N2‘si Aralık ayında piyasaya sürüldü ve şimdi halefi Find N3 hakkında ilk söylentiler dolaşıyor. Yaklaşan yatay olarak katlanan ekranın, 2268 x 2440 piksel çözünürlüğe ve 120Hz yenileme hızına sahip daha büyük 8 inçlik bir ana ekran getireceği söyleniyor. Referans olarak, Find N ve Find N2, 1792 x 1920 piksel çözünürlüğe sahip aynı 7,1 inç panele sahipti. Sızan Oppo Find N3 teknik özellikleri daha büyük bir ekran ve Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti öneriyor.

Oppo Find N3

Find N3’ün ayrıca biri ana ekran için, diğeri ana ekran için olmak üzere iki selfie kamerasına sahip olması bekleniyor. Çözünürlükler sırasıyla 20 MP ve 32 MP. Cihazın arka tarafında ise ultra geniş açı için 48 MP IMX581, telefoto modülü için 32 MP sensör (L07D1W22 adlı) ve OIS’li 50 MP Sony IMX890 ana lens yer alıyor. Sızan Oppo Find N3 teknik özellikleri, daha büyük bir ekran ve Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti öneriyor. Akıllı telefon, en yeni nesil Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti ve 4.805 mAh pil ile donatılacak. Yeni bir sızıntı, ayrıntılara girmeden telefonun ultra ince tasarımından bahsediyor.

İlgili Haberler

>> iOS 17 Geliyor! İlk Tarih Belli Oldu! Peki Ne Gibi Özellikler Bekleniyor?