Meizu 20 Pro Kamera Örnekleri Ortaya Çıktı: Bir Telefondan Fazlası!

10.000 TL Altı Telefonlar

Meizu 20 ve 20 Pro modellerinin önümüzdeki günlerde tanıtılacağını biliyoruz. Serinin Pro modelinin kamera örnekleri ortaya çıktı. İşte tüm detaylar.

Meizu’nun her modeli olmasa da bazı modellerinin ülkemizde satışa sunulduğunu biliyoruz. Çinli markanın, genel amacı uygun fiyatlı ve performans odaklı akıllı telefonlar satışa sunmak. Ülkemizde de uygun fiyatlı akıllı telefonlara, artan kur ve vergiler sebebiyle bir hayli ilgiyle bakılıyor. Bu yüzden Türkiye’deki akıllı telefon pazarında karşımıza çıkan Meizu modellerinin ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Her ne kadar model yelpazesi geniş olmasa da Meizu’nun az sayıdaki modeli bile ilgi görüyor. Önümüzdeki günlerde ilk olarak Çin’de tanıtlaması beklenen Meizu 20 serisine ait 20 ve 20 Pro modellerinin kamera örnekleri ortaya çıktı.

Eğer söz konusu model Çin’de beklenen ilgiyi karşılaşsa, sonraki haftalarda küresel lansman da gerçekleşebilir: Küresel lansman ile birlikte artık yeni serinin Türkiye’ye gelme ihtimaline daha yüksek bir oran verebiliriz. Fakat amiral gemisi bir seri olarak karşımıza çıktığı için, henüz Meizu’nun Türkiye’ye üst segment bir akıllı telefon getirme gibi bir düşüncesinin olmadığını öngörüyoruz. Önümüzdeki günlerde Meizu’nun yeni modellerinin Türkiye ihtimali hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. İşte piyasanın en iyilerinden olarak anılacak Meizu 20 Pro modelinin ortaya çıkan kamera testleri.

Meizu 20 Pro Kamera Örnekleri Ortaya Çıktı: Bir Telefondan Fazlası!

Meizu 20 Pro

Meizu 20 Pro kamera örneklerini incelediğimizde, fotoğraflar, renk doğruluğu, parlaklık ve parlaklık açısından beklentileri sonuna kadar karşılayan örneklerin geldiğini söyleyebiliriz. Özellikle fotoğraf ayrıntısı konusunda yüksek çözünürlüğü sayesinde birçok detaya hakim olduğumuzu söyleyebiliriz. Bu fotoğrafları çekmek için kullanılan birim muhtemelen üretim öncesi yazılım çalıştırıyor, bu nedenle perakende birimlerin resmi çekimlerini beklememiz gerekecek.

Meizu 20 Pro

Spekülasyonlara göre Meizu 20 Pro, Sony’nin 1 inçlik IMX989 sensörünü kullanan 50 megapiksellik bir ana kamera ile donatılacak. Meizu 20 Serisi Tasarım Meizu 20 Pro‘da ayrıca onaylanmış bir Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti, 120 Hz yenileme hızına sahip 10 bit 1440p LTPO AMOLED ekran ve 50W kablosuz şarjlı 5.000 mAh pil bulunuyor. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Vivo Y78+ Geliyor! Dikkat Çekici Özellikleri Var