Oppo Reno 5 Pro+5 TENAA’da görüntülendi!

oppo reno 5 pro plus
Google News Abone Ol

Oppo Reno 5 üçlüsünün son modeli Oppo Reno 5+ 5G TENAA’da görüntülendi. Yeni model hakkında tüm detaylar da ortaya çıkmış oldu.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz hafta Oppo Reno 5 5G ve Reno 5 Pro modelleri tanıtılmıştı. Ocak 2021‘de piyasaya sürülmesi beklenen seri, erkenden tanıtılarak kullanıcılarını bir hayli sevinirdi. Önümüzdeki yılın ilk aylarında Oppo dışında bir çok teknoloji devi amiral gemisi modelleri piyasaya sürülecekti. Oppo’nun bu hamlesinin satışlarının olumsuz etkilenmemesi amacıyla yapıldığı düşünülüyor. Seriye ait üç model piyasaya sürülmesi planlanıyordu. Bu üçlüye ait Reno 5 5G ve Reno 5 Pro 5G modelleri tanıtılırken Reno 5 Pro+ modeli için 24 Aralık işaret edilmişti. Fakat bu duyuru üzerinden çok geçmeden serinin son modeli TENAA’da görüntülendi. İşte tüm detaylar.

Oppo Reno 5 Pro+ 5G neler sunuyor

Cihaz Çin Sertifikasyon Kuruluşu olan TENAA’da PDRM00 model numarası ile görülüyor. Reno 5 Pro+ modelinin, Qualcomm’un Snapdragon 865 yonga setinden güç alacağı konuşuluyordu. TENAA’da ortaya çıkan özellikleri incelediğimizde ise işlemcisinin ismi yazmasa da 2.8 GHz hızında çalışan bir işlemci görülüyor. Bu da Snapdragon 865 olduğunu kanıtlar nitelikte. Aynı zamanda 8 GB ve 12 GB RAM seçenekleri ile gelen cihaz, 128 GB, 256 GB dahili depolama seçenekleri ile karşımıza çıkacak.

Reno 5 pro plus

Cihazın kameralarını incelediğimizde 50 MP ana kamera ve 16 MP, 13 MP ve 2 MP değerinde 3 kamera daha karşımıza çıkıyor. Fakat ana kamera harici diğer kameralarının hangi özelliklere sahip olacağı henüz bilinmiyor.

Reno 5 pro plus

Ekranına baktığımızda ise 6,55 inç boyutunda Full HD+ çözünürlüğünde kavisli bir ekran ile bizleri karşılıyor. Delikli ekran tasarımı kullanılan panelin sol üstüne konumlandırılmış 32 MP değerinde kamera bulunuyor. Aynı zamanda Oppo Reno 5 Pro+ modelinin 4.400 mAh bataryaya sahip olacağı düşünülüyor. Bununla beraber Android 11 ve ColorOS 11 arayüzü ile karşımıza çıkacak. Tanıtılmasına 9 gün kalan modelinin fiyatına ilişkin her hangi bir sızıntı bulunmuyor. Fakat tanıtım tarihi yaklaştıkça serinin son modeli Reno 5 Pro+ hakkında detaylar gelmeye devam edecektir.

İlgili Haberler

>> Oppo, 3 kez katlanabilen konsept telefonunu tanıttı!

>> Oppo A15s tanıtım afişi görüldü. İşte detaylar


CEVAP VER