Oppo, Z Flip 3 Benzeri Bir Model Üzerinde Çalışıyor: İşte Tüm Detaylar!

Oppo

Oppo, Samsung’un katlanır modeli Galaxy Z Flip serisine benzer bir model üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Katlanabilir akıllı telefon piyasasında her geçen gün farklı modellerin piyasaya sürüldüğünü söyleyebiliriz. Samsung, geçtiğimiz yıllarda katlanabilir akıllı telefon sektöründe lider olarak gösterilirken, artık Samsung’a rakip olarak gösterilebilecek birçok modelin karşımıza çıktığını görmekteyiz. Özellikle Huawei, Oppo gibi markaların piyasaya sürdüğü katlanabilir akıllı telefonlar, Samsung’un Z Fold ve Z Flip modellerine rakip olabilecek nitelikte. Yakın zamanda tanıtılan Oppo Find N modeli, bir hayli ilgi odağı oldu. Rakip markaların katlanır telefonlarına göre biraz daha küçük bir ekran ile kullanıcıları karşılayan model, teknik özellik tarafından baktığımızda ise, rakipleri ile kafa kafaya bir performans gösterdiğini söyleyebiliriz.

Yakın zamanda tanıtılan Oppo Fi­nd N modeli, kısa süre içerisine tükendi. Söz konusu modelin ikinci ellerinin ise fiyatının yükseldiğini söyleyebiliriz. Rakip markaların katlanır telefonlarına göre daha uygun bir fiyattan satışa sunulan Oppo’nun ilk katlanabilir modeli Find N kısa sürede piyasayı salladı. Samsung’a rakip olarak gösterilen, özellikle Z Fold serisine benzer bir form ile gelen yeni Oppo modeline bir yenisi daha ekleniyor. İddialara göre söz konusu model ise Z Flip serisine benzer bir yapıda olacak. İşte detaylar.

Oppo, Z Flip 3 Benzeri Bir Model Üzerinde Çalışıyor: İşte Tüm Detaylar!

Oppo

Daha küçük bir ekrana sahip olan, asıl amaca normal bir telefon boyutundaki cihazı daha minimal hale getirmek olan ortadan katlanabilen modelin, Z Flip 3 modeline rakip olması bekleniyor. Ayrıca ortaya çıkan ilk detaylara göre daha avantajlı olacak. İlk sızıntılara göre Oppo’nun yeni katlanır modeli Z Flip 3 modelinden daha uyguna satılacak.

Bu yılın 3.çeyreğinde piyasaya sürülmesi beklenen modelin ülkemizde de satılması bekleniyor. Ayrıca yeni modelin, daha uygun fiyata satıla sunulması beklendiği için, ülkemizde de en çok tercih edilen akıllı telefonlar arasında yer alması bekleniyor. Yeni model hakkında önümüzdeki günlerde daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır. Takipte kalın.

İlgili Haberler

 >> Redmi 10A Özellikleri Belli Oldu: Bütçe Dostu Cihaz

>> Apple Yeni Güncellemesi Tepkilerin Merkezi Oldu: Tim Cook Seri Üzgün