Apple Yeni Güncellemesi Tepkilerin Merkezi Oldu: Tim Cook Seri Üzgün

Apple yeni güncellemesi

Apple yeni güncellemesi büyük tepkilerin verilmesine neden oldu. Özellikle son dönemlerde güncellemeleri ile ön plana çıkan Apple bu defa tepki aldı.

Akıllı telefon şirketlerinin güncellemeleri büyük öneme sahip. Düzenli olarak güncelleme yayınlayan şirketler daha fazla tercih ediliyor. Mesela Apple bu alanda en iyiler içerisinde yer alıyor. Samsung ise birçok defa güncelleme problemi nedeniyle eleştirildi.

Eski cihazlarına bile güncelleme yayınlamayı başaran Apple, böylece takdir topluyor. Ancak bu aralar yayınlanan iOS 15.3 güncellemesi bazı problemler nedeniyle tepkilere neden oldu. Bu yeni güncelleme ve watchOS 8.4 yazılım güncellemeleri Apple cüzdan ile ilgili sorunlara neden oluyor.

Apple yeni güncellemesi stabilizasyon sorunu yaratıyor

Apple tarafından iPhone ve akıllı saat modelleri için bazı güncellemeler yayınlandı. Bu güncellemelere baktığımızda işletim sistemi sürümlerinin bir üst aşamaya kaydırıldığı görülüyor. watchOS güncellemesi içerisinde yer alan cüzdan uygulaması ise senkronizasyon sorunlarına neden oluyor.

Apple yeni güncellemesi

Apple iPhone ile ilgili yaşanan problemler sadece bunlarla sınırlı değil. Aynı zamanda uygulamaların optimizasyonu konusunda kullanıcılardan bazı şikayetler geliyor. Fakat şimdilik en fazla göz önünde olan sorun Apple watch cüzdan senkronizasyonu ile ilgili. Kullanıcılar bu senkronizasyonun başarılı bir şekilde yapılamadığını söylüyor.

Apple yeni güncellemelerde problem yaşıyor

Microsoft ile ilgili yaşanan sorunları hatırlarsınız. Şirket Windows işletim sisteminde yaptığı neredeyse her güncellemede büyük problemler ile karşı karşıya kaldı. İşte Apple son dönemlerde buna benzer sorunlar yaşıyor. Neredeyse her iOS 15 güncellemesinde ayrı bir problem karşımıza çıkıyor.

Bazı kullanıcılar problemler nedeniyle iOS 15 kullanmaktan vazgeçiyor. Ancak bu yeni işletim sistemine geçenlerin sayısı son derece yüksek. Apple güncellemeler konusunda gerekli senkronizasyon çalışmalarını tamamlarsa daha fazla kişiyi yeni işletim sistemine geçirebilecek.

Apple ile ilgili yaşanan iOS güncelleme sorunları genellikle 1 hafta içerisinde aşılıyor. Peki siz bu yeni güncellemeler hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Apple Yenilenmiş Ürün Davasında Tazminat Cezası Yedi

>> Müjde: Apple iOS 15.3 Geldi! Şikayet Edilen Büyük Sorun Ortadan Kaldırılıyor