Outlook Giriş Nasıl Yapılır? İşte En Kolay Yöntem

Microsoft, Üç Katlı Katlanabilir Ekranlı Telefon Yapabilir Mi?

Outlook giriş her ne kadar kolay görünse bile yine de biraz zorlanılan konular arasında yer alıyor. Peki en kolay giriş nasıl gerçekleştirilir? Hadi gelin konuyla alakalı tüm detaylara birlikte bakalım.

Son dönemlerde e-posta sistemleri büyük bir öneme sahip olmaya başladı. Bunlar arasında Outlook çok farklı bir yere sahip. Microsoft tarafından desteklenen ve premium hesap imkanı da sunan bu e-posta sistemi her geçen gün daha fazla kullanıcıya sahip oluyor. Outlook nedir ve ne işe yarıyor?

Öncelikle bu sistem sayesinde e-posta ve takvimin bir arada kullanılma imkanı olduğunu söyleyelim. Normal şartlarda sadece e-posta alır veya gönderirsiniz. Fakat Outlook işi bir adım daha ileriye taşıdı. Takviminizi ve diğer tüm programlarınızı bu sistem ile yapabilirsiniz.

Outlook giriş ile Microsoft Office uyumu

Yazının başında bu uygulamanın tamamen Microsoft ile uyumlu çalıştığını söyledik. Bu sistem ile birlikte Microsoft Office uygulamalarına erişim sağlamak çok daha kolay olacak. Zaten ürünün kendisi Microsoft kaynaklı olduğu için bu pek zor olmuyor.

Outlook giriş
Uygulama içerisinde yer alan Powerpoint, word ve Excel gibi birçok sisteme erişebilirsiniz. Ayrıca Skype ile doğrudan gelen kutunuz ile gerçek zamanlı bir sohbet başlatabilirsiniz. Böylece tüm Microsoft ürünlerinin aynı anda kullanılma imkanı ortaya çıkıyor. Outlook giriş sayesinde bunların tamamını yapabilirsiniz.

Uygulamaya giriş işlemleri nasıl yapılıyor?

Outlook sistemine giriş yapmak son derece kolay. Bu adrese gittikten sonra oturum aç bölümünü seçin. E-posta adresinizi ya da telefon numaranızı girdikten sonra ileri butonunu seçip hemen ardından yeniden parolanızı girerek oturum aç demeniz yeterli. Eğer hesabınız yoksa 1 ay ücretsiz bir şekilde bu uygulamayı deneyebilirsiniz.

Dünyanın en büyük mail uygulamalarından bir tanesi olarak görülebilecek Outlook muhtemelen daha fazla dikkat çekecek. Her ne kadar Google tarafından geliştirilen Gmail sistemi çok fazla dikkat çekse bile yine de Outlook farklı bir kulvarda yarışıyor. Sistem daha fazla hizmeti bir araya getirmeye devam edecek. Peki siz Outlook hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Hackerlar Mail Adresinizi Ele Geçirmiş Olabilir: Tarihin En Büyük Saldırısı Yapıldı

>> Google iOS Uygulamaları Sahte Güncellemeler Gösteriyor