PayPal, PassPort ile Tanışın

Online bilgi kaynağı ile küçük işletmeler ülkeler bazında özel günler ve dönemler hakkında ayrıntılı bilgi edinebilecek.

PayPal, küçük işletmelere sınır ötesi satışlarını artırmalarında yararlanacakları ücretsiz araçları ve eğitimleri sunduğu web sitesi PassPort’u duyurdu. PassPort, ülkeler bazında tatiller ve mevsimsel satış dönemleri, kültürel alışkanlıklar, tabular ve trendler, lojistik koşullar, döviz kurları ile gümrük ve vergi uygulamaları hakkında bilgiler sunuyor. 

PayPal Yeni Logo

Küresel bir perakendeci olmak, Sevgililer Günü, Anneler Günü ve Kara Cuma gibi satışların arttığı özel günlerin ötesine geçmeyi ve her ülkeye özel satış fırsatlarını yakalamayı gerektiriyor. PassPort kullanan işletmeler örneğin bu yıl e-ticaret gelirlerinde Kara Cuma’yı geride bırakan ve bu yıl 10 milyar dolarlık satış rakamını aşması beklenen 11 Kasım Çin Bekarlar Günü ile ilgili gelenekleri, trendleri ve tabuları öğrenebilir. Japonya’daki Altın Hafta ve Avustralya’daki Click Frenzy alışveriş etkinliği gibi küresel perakende günleri hakkında bilgi edinmek, şüphesiz ki işletmelerin satışlarını artırmalarını ve daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmalarını sağlayacak.

Özel günlere ilişkin içeriğin yanı sıra PassPort ayrıca PayPal’ın güvenilir deneyimi ve kaynaklarını da sunuyor. Dünyadaki ve başlıca koridorlardaki alış ve satış biçimleri PassPort’ta sunularak küçük işletmelere yeni pazarlara açılmaları konusunda eşsiz bir kaynak sağlanıyor.

PassPort ile işletmeler, eBay Marketplace araçlarına direkt linklerle erişerek hızlı bir şekilde uluslararası satışa da başlayabilecek. Küresel e-ticareti mümkün kılan eBay, PayPal müşterilerine uluslararası satışlara başlamanın en kolay ve hızlı yolunu sunuyor.   

Bimsa ‘dan İki Önemli Atama