Pixel 7a Tanıtıma Günler Kala Yeni Özellikleri İle Sızdırıldı!

Google ekran değişikliği

Pixel 7a modelinin kamera tarafında sunacağı özellikler belli oldu. İşte yakında tanıtılacak olan yeni Google modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

.

Google Pixel modellerinin, özellikle işletim sistemi ve optimizasyon konusunda kusursuz olduğunu biliyoruz. Söz konusu modellerin sayabileceğimiz bir çok önemli özelliği bulunsa da, Google tarafından geliştirilen bir akıllı telefon olduğu için Android güncellemelerinin tamamını ilk alan akıllı telefonlar olarak hatırlıyoruz. Yakın zamanda tanıtılan Pixel 7 ve 7 Pro modelleri de, yine piyasada uzun süre konuşulacak akıllı telefonlar olarak karşımıza çıktı. Aylardır süren bekleyişin ardından sevenlerinin karşısına çıkan modeller ile birlikte Pixel Watch modeli de tanıtıldı. Google Pixel 7a ise serinin en çok beklenen modeli arasında yer almaktaydı.

Geçtiğimiz günlerde söz konusu modelin kamera tarafında herhangi bir geliştirmeye sahip olmayacağı yönünde çıkan iddialar mevcuttu. sonunda önümüzdeki haftalarda tanıtılacak olan Google Pixel 7a modelinin kamera tarafında sunacağı özellikler ortaya çıktı .Ayrıca cihazın tasarım ayrıntılarına dair de ortaya çıkan detaylar mevcut. İşte yakında tanıtılacak olan yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Pixel 7a Tanıtıma Günler Kala Yeni Özellikleri İle Sızdırıldı!

Son dört yılda Google, 2018’den beri aynı ana kamerayı güncellemeye devam eden inanılmaz yazılım büyüsünü sergileyerek cesaretini gösterdi. Ancak, bu sensör efsanesini bir kenara bırakıp Pixel ‘a’ serisi kamera sistemine biraz taze kan enjekte etmenin zamanı geldi.

Sonunda Pixel 7a’nın ana ve ultra geniş kameralarına güç veren yeni bir görüntü sensörü görebileceğimize dair (çok fazla değil) bazı söylentiler var.Geniş açı kullanımı için 13MP Sony IMX712 olduğu söyleniyor.

Pixel 7a

Ancak Google, önceki modellerden daha eski donanımları kullanmak ve Pixel 7a’nın kamera donanımını Pixel 6’nın kamera donanımıyla değiştirmek gibi benzer bir strateji izliyor olabilir. Dürüst olmak gerekirse, kötü bir yükseltme de değil.

Pixel 6a, Magic Eraser ve Photo Unblur dahil olmak üzere daha pahalı Pixel 6 ve 6 Pro’da bulunan kamerayla ilgili özelliklerin çoğuna zaten sahip. Ancak, başka B. hareket modu yoktur. Telefonunuz çekimdeki hareketi algılar ve hareket hissini korurken odağı önemli kısımlarda tutmak için uygun olan yerlerde bir bulanıklık efekti uygular.

İlgili Haberler

>> Reklamlı Netflix’e İlgi Var mı? Türkiye’ye Ne Zaman Gelecek?

. . . . .