PlayStation 5 oynamak için eşini kandırdı, böyle taktik görülmedi

PlayStation 5 oynamak için eşini kandırdı, böyle taktik görülmedi
Google News Abone Ol

PlayStation 5, son dönemin en popüler ürünlerinden bir tanesi. Yeni nesil oyun deneyimi için milyonlarca oyuncunun Sony PS5 peşinde olduğu bir gerçek. Konsol, 2020 yılı sonu itibarıyla 4.5 milyonluk satış rakamını geride bıraktı bile.

PlayStation 5 için büyük bir ilgi var. Zaman zaman Sony’nin stok sorunları da yaşanıyor. Eğer bu karmaşa içinde bir PS5 bulabildiyseniz şanslısınız. Bazı oyuncular ise, maalesef ilginç yöntemlerle konsol sahibi olmaya çalışıyor. İşte oldukça ilginç bir hikâye.

Facebook’taki “Vietnam Gaming Setup” isimli oyun grubu, yakın zamanda Vietnam’da yaşanan ilginç ve bir o kadar da komik bir gelişmeyi ortaya çıkardı. Ne var biliyor musunuz, aslında PS5’in tasarım olarak büyük bir Router’ı andırdığını söylemek zor değil.

PlayStation 5 oynamak için eşini kandırdı, böyle taktik görülmedi

PlayStation 5’ten Wi-Fi Router olur mu?

Oyun oynamaktan hoşlanan ve PlayStation 5 satın almak isteyen bir adam, eşinden çekindiği için bir takım gizli saklı işlere girişti. Satın aldığı cihazı, eşine bir 5G Wi-Fi Router olarak anlatan adam, cihazın kurulumu için eve gelen servis yetkilisine de yalanını destekler giysiler giydirdi. Daha etkili bir yalan için PS5’in üzerine “Wi-Fi Router yetkili servis telefon numarası” etiketi yapıştırtmayı da ihmal etmedi.

Tüm bunlar ne için mi? Eşini kandırabilmek ve fırsat buldukça oyun oynayabilmek için. Bu ne kadar sağlıklı ve eğlenceli olur, ne kadar süre devam eder muamma. Öte yandan, bu durumun bir Facebook grubunda paylaşılması neticesinde, muhtemelen adamın eşi de durumdan haberdar olacaktır. Belki de olmuştur bile!

PlayStation 5 oynamak için eşini kandırdı, böyle taktik görülmedi

PlayStation 5’ini hava temizleme cihazı diye tanıttı, ama eşinin intikamı acı oldu

Aslına bakarsanız bu tip olaylar sürekli yaşanıyor. İşte ilginç bir hikâye daha. Tayvanlı bir adam, yeni aldığı PlayStation 5 konsolunu eşine “hava temizleme cihazı” olarak anlatmış. Ama yalanı kısa sürede ortaya çıkmış. Bunun üzerine de eşi bir intikam planı hazırlamış. PS5’i çok ucuz bir fiyata, hem de bulunmasının zor olduğu bir dönemde satmış. Bir taraf gerçekten şansız iken bir taraf ise gerçekten çok şanslıymış.

>> Epic Games ücretsiz oyunlarına 49 TL’lik bu oyun da eklendi


CEVAP VER