Yeni Harry Potter filmi çıkacak mı? Tüm detaylar haberimizde


Yeni Harry Potter filmi için hazır mısınız? Yoksa, yeni filmler ve oyunlar mı demeliyiz? Ufukta pek çok yeni proje var. Harry Potter, milyonlarca hayranı olan bir marka. J.K. Rowlings tarafından hazırlanan kitap serisi, sonrasında Warner Bros.’un hazırladığı film serisiyle birlikte devasa bir eğlence markasının oluşmasını sağladı.

Şimdiye kadar 8 tane Harry Potter filmi yapıldı. Ana filmlere ek olarak, iki tane de Fantastic Beasts filmi hazırlandı. Üç numaralı Fantastic Beasts filmi ve dahası da yolda.

Warner Media Başkanı Jason Kilar, geçtiğimiz günlerde bir toplantıda konuştu ve HP serisinin geleceğine dair bazı işaretler verdi:

“Harry Potter, en sevilen serilerden bir tanesi. Rowling ile birlikte çalışabildiğimiz için mutluyuz ve bu seriyle ilgili daha pek çok potansiyel ve eğlencenin olduğunu söyleyebilirim.”

Bu açıklama, Warner Bros’un Harry Potter evreniyle henüz işinin bitmediğinin bir göstergesi. Zaten yan filmler ve video oyunlar tarafında çalışmalar var. Yine de pek çok hayran, orijinal Harry Potter oyuncularının geri dönmesini bekliyor.

Yeni Harry Potter filmi çıkacak mı? Tüm detaylar haberimizde

Ek olarak, tiyatro oyunu olarak da sergilenen The Cursed Child’ın film olarak çekilme ihtimali var. Harry ve Draco’nun oğullarına odaklı bir hikâyeyi ve bu hikâyede Harry, Ron ve Hermonie gibi karakterlerin yetişkin hallerini izlemek güzel bir ihtimal.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir haber, HBO Max’a özel bir Harry Potter serisinin hazırlanabileceği yönündeydi. Henüz resmi bir açıklama olmamasına rağmen hayranlar için heyecan verici bir gelişme bu. Yeni projede Rupert Grint’in de olabileceği iddia edilmişti. İddialar üzerine konuşan oyuncu ise, bunun tuhaf olduğunu belirtse de gelecekte olabilecek HP projelerine kapıyı aralık bırakıyor.

Yeni Harry Potter oyunu gecikecek

Hogwarts Legacy, Harry Potter evrenini temel alan bir aksiyon rol yapma oyunu. PC ve konsollar için hazırlanan oyun, yeni duyuru neticesinde 2020 yılında bizlerle olacak. Oyunda, sıfırdan bir karaker yaratarak kendi büyülü maceramızı yaşayabileceğiz.

>> Epic Games ücretsiz oyunlarına 49 TL’lik bu oyun da eklendi


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here