Realme GT 2 Pro Yakında Tanıtılıyor: Dünya’da ilk…

Realme GT 2 Pro

Realme GT 2 Pro modelinin tanıtım tarihi ve özellikleri belli oldu. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Oppo’nun alt markası Realme’nin her segmentte uygun fiyatlı modelleri ile karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Yakında piyasaya sürülecek olan Realme GT 2 Pro modeli ise uygun fiyatlı amiral gemisi model olarak karşımıza çıkacak. Piyasayı sallayacak özelliklere sahip olan GT 2 Pro modeli hakkında birçok detay belli oldu. Bununla beraber söz konusu modelin ülkemizde de satışa sunulacağına dair sızıntılar da mevcut. Bununla beraber söz konusu model yüksek AnTuTu puanı ortaya çıktı. Tanıtımına günler kalan Realme GT 2 Pro modelinin, ilginç tasarıma sahip olduğu da ortaya çıktı. İşte Realme Başkan Yardımcısı Bay Madhav tarafından ”Ultra Premium Bir Amiral Gemisi” olarak nitelendirilen yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Realme GT 2 Pro Yakında Tanıtılıyor: Dünya’da ilk…

Realme resmî hesabı, geçtiğimiz günlerde GT 2 Pro modelinin 20 Aralık tarihinde tanıtılacağı onaylamıştı. Cihazın tanıtım tarihinin resmileşmesi ile beraber yeni model hakkında bazı detaylar da belli oldu. Pazartesi günü gerçekleşen etkinlikte, Realme’nin, Dünya’nın 3 ilkine imza attığı duyuruldu. Realme’nin tarihe geçecek nitelikte olan, en güçlü modelleri arasında yer alacak Real­me GT 2 Pro, sevenlerinde büyük merak uyandırdı.

Realme GT 2 Pro

Dünya’da bir ilk olarak duyurulacak bu üç yenilik hakkında net bir bilgi bulunmuyor. Fakat açıklananlara göre, çevre dostu malzeme, fotoğrafçılık yenilikleri ve iletişim teknolojileri ile ilgili Dünya’da bir ilke imza atacağını biliyoruz. Tanıtım tarihi yaklaştıkça yeni modelin sunacağı ayrıcalıklara özel yeni sızıntılar gerçekleşecektir.

Geçtiğimiz haftalarda söz konusu model AnTutu’da milyonu geçen puanı ile adından söz ettirmeyi başarmıştı. En güçlü akıllı telefonlar arasında yer alması beklenen yeni Realme modelinin tanıtım tarihine günler kaldı. bununla beraber yeni modelin tasarım detaylarının ve çoğu teknik özelliğinin ortaya çıktığını söyleyebiliriz.

Cihazın, kesin olmamak ile birlikte sızdırılan görsellerini incelediğimizde, arka panelinin üst tarafında, büyük bir kamera çıkıntısı bizleri karşılıyor. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında tüm ayrıntılar belli olacaktır.

> Xiaomi 12 Ultra, Devasa Kamera Kurulumu ile Rakiplerine Göz Kırptı!