Realme Watch 3 Geliyor: Türkiye’de Yok Satar!

Android Auto

Realme Watch 3 akıllı saat modelinin yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor. İşte Türkiye ihtimalli saat hakkında tüm ayrıntılar.

Son zamanda giyilebilir teknoloji ürünlere olan ilginin bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle teknoloji devlerinin son zamanlarda kullanıcılar ile buluşturduğu akıllı bileklik ve akıllı saat modelleri, son zamanların en çok tercih edilen ve sevilen teknolojileri arasında yer alıyor. Hal böyle olunca akıllı bilekliklere olan ilgi bir hayli arttı. Genel olarak akıllı bileklik fiyatlarının çok fark etmediğini söyleyebiliriz. Fakat sunduğu teknolojiler açısından önemli farklar olduğunu belirtelim. Realme’nin yakın tarihte duyurmasını beklediğimiz Watch 3 modeli ise, ilgi gören bir akıllı saat olarak karşımıza çıkacak. İşte Türkiye’ye giriş yaptığı takdirde uygun fiyatı ile ülkemize giriş yapması beklenen modelin işte fiyatı ve özellikleri

Realme Watch 3 Geliyor: Türkiye’de Yok Satar!

Realme Watch 3

Realme Watch 3 modeli hakkında ilk ayrıntılar belli oldu. Yakında piyasaya sürülmesi beklenen serinin üçüncü modeli hakkında bazı ayrıntılar belli oldu. Sertifikasyon kuruluşlarında ortaya çıkan detaylarını incelediğimizde, Realme imzalı yeni modelin, Bluetooth özelliğine sahip olan bir model olduğunu belirtelim.

Söz konusu model numarasıyla Hindistan Standartları Bürosu (BIS) veri tabanında da tespit edildi. İddialara göre Realme Watch 3 modeli Hindistan’da üretilecek. Fakat henüz model numarası ve  ismi dışında ortaya çıkan bir bilgi bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde yeni cihazın ülkemizde ne zaman satışa sunulacağına ve piyasaya sürülme tarihine ilişkin sızıntılar ortaya çıkacaktır. Daha fazlasından haberdar olabilmek için takipte kalın.

Ülkemizde giyilebilir teknoloji ürünlerine olan ilgi fazla. Bu yüzden Türkiye’de akıllı saat ve akıllı bileklik modelleri tercih ediliyor. Genellikle Çinli üreticiler, diğer markalara göre uygun fiyatlı modeller sunduğu için, ülkemizde daha fazla model yelpazesine sahip. Çünkü dolar kurunun artması ile birlikte, uygun fiyatlı akıllı saat ve akıllı bileklikler tercih ediliyor. Bu yüzden Realme Watch 3 modelinin de ilgi görecek modeller arasında yer alabileceğini belirtelim.

İlgili Haberler

>> Xiaomi 12 Serisi Türkiye’de Satışa Sunuldu!

>> Google Pixel 6a Resmen Tanıtıldı! İşte Özellikler ve Fiyat!