Resident Evil 4 Chainsaw Demo İndir

Resident Evil 4’ün yeni remake sürümünün oyuncularla buluşmasına sayılı günler kaldı. Eğer tam sürüm için heyecanlanıyorsanız, bir yandan çıkış tarihini beklerken bir yandan da Resident Evil 4 Chainsaw demosunu indirip deneyimleyebilirsiniz.

.

Resident Evil 4 için demo hazır! Resident Evil 4 Chainsaw Demo, şu an PC kullanıcıları için Steam üzerinden indirilebiliyor. İlgili sayfaya ulaşmak ve indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Peki Resident Evil 4 Chainsaw Demo’da bize neler sunuluyor?

Öncelikle bu demonun PC dışında Xbox Series X|S, PS4 ve PS5 platformları için de hazırlandığını ve ücretsiz olarak indirilip oynanabildiğini belirtelim.

Demo, size RE4 Remake’in açılış sekansını deneyimleme imkânı sunuyor. “Açılış” diyoruz ama, emin olun fazlasıyla detayla karşılaşabilir, fazlasıyla zorlanabilir ve defalarca kez ölebilirsiniz.

Demoyu ister standart zorluk modunda, isterseniz de “Mad Chainsaw” modunda oynayabilirsiniz. Eğer bu zorluk seçeneğini işaretlerseniz, demonun fazlasıyla zorlaşacağını da bilmelisiniz. Öyle ki, kafasında çuval ve elinde bir benzinli testere olan düşmanın her an her yerden size saldırabileceğini bilmeli ve bu yüzden de sürekli hazırlıklı olmalısınız.

Resident Evil 4 Chainsaw Demo İndir

Aşağıdaki tweet’te de gösterildiği gibi, bu mod için karşınıza bir ekran geliyor ve ister kabul ediyor, isterseniz de reddediyorsunuz. Bu zorluk modunun sadece demo için hazırlandığını, tam sürüm oyunda yer almayacağını da belirtelim. Yani “özel bir deneyim” anlamını taşıyor ve denenmeyi hak ediyor diye düşünüyoruz.

Resident Evil 4 Chainsaw Demo’sunun dikkat çekici bir diğer tarafı ise, size “süre limiti” getirmiyor oluşu. Hatırlarsanız önceki pek çok RE demosunda, “sadece şu kadar süre oynayabilirsiniz” ibaresi belirir ve o süre bitince her şey de biterdi. Tabii bu süre limitini ortadan kaldırmak için PC mod yapımcıları da harekete geçerdi. Neyse ki Capcom, bu kez insanları uğraştırmamış ve demoda süre limiti koymamış. Böylece defalarca kez, etrafı araştırara araştıra oynayabilirsiniz.

Resident Evil 4 Remake, 2005 yılında satışa sunulan ve büyük beğeni toplayan orijinal oyunu günümüze taşımayı amaçlayan bir yapım.

Bunun için oynanış sisteminden görsel detaylara kadar hemen her noktada modern teknolojilerden yararlanılıyor. Ve tahmin edileceği üzere, hikâye detaylarında da düzenlemeler ve yeni eklemeler söz konusu. Bu da yeni yapım için heyecan duyulan başka bir nokta.

Oyun, tam sürüm olarak 24 Mart itibarıyla oyun severlerin beğenisine sunulacak. Steam sayfasına göz attığımızda, standart sürümün 887,29 TL fiyat etiketiyle satıldığını görüyoruz. Eğer Deluxe Edition’ı almak isterseniz, bu kez 1070,50 TL ödemelisiniz.

İlgili Haberler

>> Vivo Y78+ Geliyor! Dikkat Çekici Özellikleri Var

. . . .