Ripple Sert Yükseliş Yakalamaya Devam Edecek Mi? İşte Ortaya Çıkan Yeni Tablo

XRP fiyatı analistlerin

Dünyanın en büyük kripto para birimleri içerisinde yer alan Ripple sert yükseliş yakalamaya devam edebilir mi? Hadi gelin konu ile ilgili tüm detaylara birlikte bakalım.

Ripple sert yükseliş yakalamaya devam ederken akıllarda aynı soru işareti var. Bu yükseliş tam olarak nereye doğru devam ediyor? İşin aslına bakacak olursak öncelikle Ripple ile ilgili gelişmelere daha net bakmak gerekiyor. Bu kripto para birimi bundan kısa bir süre önce 0.4 dolar seviyelerine kadar inmişti.

Bu tür gelişmeler yaşanmaya devam ederken yatırımcılar Ripple ile ilgili son derece önemli değişiklikler yaptı. Mesela onların önemli bir bölümü ripple ile alakalı yatırım yapmaktan vazgeçti. Bu durum fiyatlara son derece olumsuz bir şekilde yansıdı. Ancak hiç beklenmeyen olaylar gelişti ve 1.4 seviyelerine kadar yükseldi. Peki bunların yaşamasındaki perde arkası olay neydi?

Ripple sert yükseliş yakalamaya hangi olaylarla başladı

Dünyanın en büyük kripto para birimleri içerisinde yer alan Ripple neredeyse tamamen mahkeme sürecine bağlandı. SEC tarafından açılan dava ile birlikte fiyatları sert bir şekilde düşmüştü. Şimdi ise bu davanın bazı gelişmeleri fiyatların yükselmesini sağlıyor. Mesela geçtiğimiz günlerde mahkeme konuyla ilgili SEC raporlarının denetlenmesini istedi.

Ripple sert yükseliş

Bu gelişme Ripple tarafından oldukça olumlu karşılandı. Ayrıca bir diğer gelişme ise Bitcoin ile Ethereum ve Ripple aynı kefeye konuldu. Bu sayede Ripple’ın, Bitcoin gibi muamele göreceği ortaya çıktı. Bunun son derece olumlu bir gelişme olduğunu söyleyebiliriz. Zaten yaylan haber ile birlikte Ripple 1.4 dolar seviyelerine kadar yükseldi.

Yeni gelişmelerle birlikte fiyat yükselebilir

Dünyanın en büyük kripto para birimleri içerisinde yer alan Ripple yeni gelişmelere bağımlı. Eğer mahkeme süreci bu kripto para biriminin lehine gelişirse fiyatlar en az 2 dolara kadar yükselecektir. Ancak olumsuz kararlar ile birlikte fiyatının gerilere düşeceğini söyleyebiliriz.

Bütün kripto paralarda yaşanan boğa sezonu iyice güçlendi. Bakalım Ripple bundan ne kadar yararlanabilecek? Konuyla ilgili fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz. Son olarak bunların hiçbirisinin yatırım tavsiyesi olmadığını da hatırlatalım.

İlgili Haberler:

>> Ripple Yüzde 30 Yükseliş Yakaladı: Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak

>> Ripple Balinaları Boş Durmadı: Çok Büyük Transfer Yapıldı