Ethereum ve BNB roket gibi uçmaya devam ediyor: Yeni rekorlar gelebilir

Ethereum yukarı doğru

Ethereum ve BNB her geçen gün daha fazla dikkat çekiyor. Bu iki kripto para birimi şu anda akıl almaz seviyelere doğru yol aldı. Peki nereye kadar yükseldiler ve bu yükseliş devam edebilecek mi?

.

Ethereum ve Binance coin şu anda en sağlam kripto paralar içerisinde yer alıyor. Özellikle son dönemlerde onların artışlarında gözle görülür bir yükseliş olduğu ortada. Peki ne oldu da bu kadar hızlı bir şekilde yükselmeye başladılar. İlk olarak Ethereum üzerinden gidelim. Hatırlayacağınız üzere bir dönem Ethereum 800 dolar fiyatındaydı.

Sadece birkaç ay önce bu seviyede olan Ethereum şimdilerde 3.000 dolar sınırını zorluyor. Onu bu noktaya getiren en önemli destek hiç şüphesiz büyük yatırımcılardı. Bitcoin kısa bir süre içerisinde 60 bin dolara gelse bile yine de Ethereum kadar performans gösteremedi. Bu kripto para biriminin ödeme sistemleri konusunda ciddi avantajlar sunması onu ön plana çıkardı.

Ethereum ve BNB daha fazla yükselecek mi?

BNB ise birçoğunuzun bildiği gibi Binance şirketinin kendi kripto para birimi. Dünyanın en büyük borsası tarafından destekleniyor olması onu akıl almaz seviyelere doğru getiriyor. Sadece birkaç ay kadar önce 180 dolar bandında olan BNB şimdilerde 600 dolar sınırını geçti. Yeni bir rekor gelmesi ise an meselesi.

Ethereum ve BNB

Bu her iki kripto para biriminin hedefleri oldukça yüksek. Ethereum şu anda 5000 dolar düzeyini görmeye çalışıyor. BNB ise 1000 dolar hedefini gerçekleştirmek için çok ciddi bir atılım yapıyor. Her ikisinin kendi hedeflerine ulaşması için ortalama olarak 2 ay gibi bir süre var. Boğa sezonunun bu 2 ay devam edeceği ifade ediliyor.

Kripto paralarda heyecan dorukta

Henüz yeni bir sistem olması nedeniyle kripto paralar dünya çapında çok ciddi talep görüyor. Emekleme döneminde olmasının verdiği özgüven nedeniyle yavaş ve emin adımlarla devam ediyor.

Ethereum ve BNB ile ilgili analizler genellikle olumlu. Ancak her ne olursa olsun siz kendi kararlarınıza göre yatırım yapın. Son olarak bu yazımızın kesinlikle yatırım tavsiyesi olmadığını belirtelim.

İlgili Haberler:

>> Ethereum Madenciliği Cihazı Üretildi: Ekran Kartı Kıtlığını Bitirecek

>> Coinbase Borsaya Açıldı Ortalık Karıştı: Dünya Tarihinde Bir İlk Yaşanıyor

. . . . .