Galaxy S21 Fan Edition yeni görüntüleri sızdırıldı, Bakın bu yeni telefon nasıl olacak

Google News Abone Ol

Galaxy S21 Fan Edition yeni bir sızıntı ile gündeme geldi. Samsung’un bütçe dostu FE serisine yeni bir model gelecek gibi gözüküyor.

Bir süredir sızıntıları ile gündemde olan Galaxy S21 Fan Edition, yeni görüntüleri ve özellikleriyle ortaya çıktı diyebiliriz.

Orta üst seviye olarak konumlandırılan Fan Edition versiyonları, fiyat ve performans açısından beklentileri karşılayacak gibi gözüküyor. Galaxy S21 Fan Edition hakkında yeni gelen bilgilere bakılırsa teknik özellikler açısından oldukça doyurucu olacak.

Galaxy S21 Fan Edition Yeni Sürümü Uygun Bir Fiyatla Gelecek

Sizlere daha önce S21 serisinin bütçe dostu bir model olacağını aktarmıştık. Ancak bununla ilgili çok fazla bir bilgi yoktu elimizde. Fakat uzak doğulu kaynaklar tarafından paylaşılan yeni görüntüler, Samsung’un bir sonraki FE modeli hakkında bazı ayrıntıları ortaya koydu diyebiliriz.

Galaxy S21 Fan Edition, fiyat performans iddiasıyla piyasaya sürülecek. Voice web sitesi tarafından paylaşılan görüntüler, cihazın tasarımını ortaya koydu. Buna göre Samsung’un bütçe dostu yeni telefon “Parlak” bir arka kapak ve metal çerçeve ile gelecek. Cihaz tasarım olarak da eski sürüme benzeyecek.

Yeni ortaya çıkan görüntülere baktığımızda Samsung S21 FE kamera tarafında diğer modellere göre ufak değişiklikler ile birlikte gelecek. Örneğin modülün çıkıntısı diğer amiral gemisi modellerine göre biraz daha fazla olacak gibi.

Dikkat çeken bir diğer değişiklik ise bu telefonun standart Samsung S21 modelinden daha büyük olması. Raporlara göre telefon S21’den 4 mm daha yüksek ve 3,5 mm daha geniş olacak. Ancak telefonun kalınlığında herhangi bir değişiklik olmayacak.

Galaxy S21 FE iddia edilen özellikleri

-Muhtemelen bir “Glastic” ve bir mat arka kapak ile gelecek.
-Parlak metal bir çerçeve ile donatılacak.
-155,7 x 74,5 x 7,9 mm boyutlarında olacak.
-6.4 inçlik bir ekranla gelecek.
-Selfie kamerası delikli ekranın üzerinde olacak.
-Arkada üçlü kamera kurulumu ve buna ek olarak flaş olacak.

Piyasaya çıkacak yeni modelin bütçe dostu olması bekleniyor. Cihazın 700 dolarlık bir fiyat etiketi olacağı tahmin ediliyor. Çıkış tarihi hakkında ise şu anda net bir bilgi yok.New Galaxy S21 Fan Edition Galaxy S21 FE

İlgili haberler

>> Yakında tanıtılacak Samsung Galaxy A82 hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı


CEVAP VER