Rockstar Games GTA 6 Oyunu İyice Can Sıkmaya Başladı: Oyuncular İsyanda

Rockstar Games GTA 6

Rockstar Games GTA 6 oyunu uzun bir süredir bekleniyordu. Birçok kişi onun kısa bir süre içerisinde geleceğini düşünse bile bazı yeni haberler bunun tersini gösteriyor. İşte konuyla alakalı merak edilen tüm detaylar.

.

Call Of Duty ve diğer bazı oyunların sızıntısını yapan gamerlar yeni bir detay daha verdi. Bu detay diğer oyunlarla ilgili değil. Neredeyse 7 yıldır beklenen GTA 6 oyunu hakkında Twitter üzerinden yapılan açıklamalara bakıldığında aslında bu oyunun erken bir vakitte gelmeyeceği görülüyor. Bazı yerlerde 2021 yılı içerisinde bile geleceği söylenmişti.

Hatırlayacağınız üzere Rockstar Games tarafından GTA serisinin son oyunu 2013 yılında kullanıcılarla buluşmuştu. Bu oyun GTA 5 olarak sunuldu ve büyük bir ilgi çekmeyi başardı. Birçok kişi oyunla ilgili o kadar ileriye gitti ki ondan daha iyisinin gelmeyeceğini düşündü. Bu oyundan daha iyisi şu an kullanıcılarla buluşamıyor.

Rockstar Games GTA 6 oyununu garantiye almak istiyor

Dünyanın en çok dikkat çekmesi beklenen oyunları içerisinde yer alan GTA 6, muhtemelen 2024 ya da 2025 yılına sarkacak. Bu durumda en iyi ihtimalle bile en az 3 yılımız var. Herkes bu oyunun çıkmama nedeni ile ilgili çeşitli iddialar ortaya atıyor. Kimileri mevcut oyunun kar durumunu etkilemek istemediklerini söylüyor.

Rockstar Games GTA 6

Bazıları GTA 6 ile alakalı yaşanabilecek sorunlara önlem amacıyla sürekli yeni kontroller yapıldığını söylüyor. Cyberpunk 2077 oyununda hatırlayacağınız üzere çok fazla hata çıkmıştı. Bu nedenle oyun neredeyse her hafta güncelleme almak zorunda kaldı. Şu anda bile güncellemelerle oyun düzeltilemiyor. Rockstar Games böyle bir problem ile karşılaşmak istemiyor.

Oyunun geç geleceği neredeyse kesinleşti

Bu konuda çeşitli sızıntılar yayan gamerlar oyunun erken bir vakitte gelmeyeceğini düşünüyor. Bu nedenle çok yüksek bir ihtimalle oyunun 2024 yılından önce kullanıcılarla buluşamayacağını söyleyebiliriz.

Oyunun böylesine geciktirilmesi aslında hataların düzeltilmesi açısından olumlu. Ancak kullanıcıların daha fazla sabrının kalmadığını söyleyebiliriz. Peki sizce de Rockstar Games bekleme işini abartmaya başladı mı?

İlgili Haberler:

>> GTA Online Hamlet Performansı Salgın Döneminin En iyi Fikirlerinden Biri

>> Epic Games Ücretsiz Oyunları Kullanıcıları Yüksek Paralar Harcamaktan Kurtardı

. . . . .