Samsung Galaxy A05 Serinin En Ucuzu Olacak!

Galaxy A05

Samsung Galaxy A05 modelinin tasarım ayrıntıları ve teknik özellikleri sızdırıldı. İşte yakında tanıtılacak model hakkında tüm detaylar.

Samsung’un Galaxy A serisi, farklı fiyat aralıklarına hitap eden geniş bir yelpazede akıllı telefonlar sunarak dikkat çekiyor. Bu seride her türlü kullanıcının ihtiyaçlarına cevap veren modeller bulunuyor. Son olarak Galaxy A05 modeli, uygun fiyatlı akıllı telefon arayanların dikkatini çekmeyi amaçlıyor. Brezilya Ulusal Telekomünikasyon Ajansı Anatel tarafından onaylanan cihazın ilk fotoğrafları da gün yüzüne çıktı. Galaxy A05, şık ve parlak bir panele sahip Siyah şerit tasarımı ile geliyor. Ön kısmında ise selfie kamerası için Infinity-U çentiği bulunuyor.

Samsung Galaxy A05 Serinin En Ucuzu Olacak!

Samsung Galaxy A05’in gücünü, sınırlı LTE bağlantısı ve Helio G85 yonga seti ile sunması bekleniyor. Telefonun 5.000 mAh pil kapasitesi, Galaxy A04 ile benzerlik gösterse de gelişmiş çip sayesinde daha iyi güç yönetimi sunması öngörülüyor. Birden fazla sertifika veri tabanında yer alması, cihazın piyasaya çıkışının yakın olduğunu gösteriyor. Galaxy A05’in fiyatının 150 doları aşmayacağı tahmin ediliyor. Temel bir akıllı telefon arayışında olan kullanıcılara hitap etmesi beklenen bu cihaz, uygun fiyatıyla dikkat çekeceğe benziyor.

Galaxy A05

 

Türkiye’de de Samsung Galaxy A serisi, geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından tercih ediliyor. Galaxy A05 modelinin Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı şu an için net değil, ancak uygun fiyatlı bir telefon olarak ilgi görmesi muhtemel. Özellikle A serisinin en uygun fiyatlı modeli olarak tanıtılması durumunda, bu cihazın Türkiye pazarında da talep görmesi bekleniyor. Hem günlük kullanım için pratik bir seçenek sunması hem de bütçe dostu olması nedeniyle Galaxy A05, Türkiye’de de rağbet görebilecek bir model olarak ön plana çıkabilir.

Galaxy A05

Önümüzdeki günlerde Samsung Galaxy A05 modeline ilişkin daha çok bilgi ortaya çıkacaktır. Ayrıca Türkiye’de satışa sunulmasına kesin gözüyle bakıldığı için piyasadaki en uygun telefonlar arasında yer alacağını düşünüyoruz.

İlgili Haberler

>> FortiGuard Labs: Hedefli saldırıların hacmi ve etkisi artmaya devam ederken fidye yazılımlarını tespit eden kurum sayısı azalıyor