Samsung Galaxy A14 Uygun Fiyatlı Versiyonu İle Gündemde!

Samsung Galaxy A14

Samsung Galaxy A14 modelinin 4G varyantı ortaya çıktı. İşte ülkemizde de satışa sunulması beklenen yeni model hakkında tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy A serisi modellerinin genellikle uygun fiyatlı akıllı telefonlar sunduğunu biliyoruz. Ülkemizde de dolar kuru bir hayli yükseldiği için uygun fiyatlı akıllı telefonlar daha çok ilgi görüyor. Bu yüzden amiral gemisi modellerdense giriş ve orta segment modellerin daha çok rağbet gördüğünü söyleyebiliriz. Gala­xy A14 4G modeli ise uygun fiyatlı 4G telefonlar arasında yerini alacak. Geçtiğimiz ay söz konusu modelin bazı tasarım ayrıntılarına erişmiştik. Fakat teknik özellikleri ve tanıtım tarihi hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyordu. Sonunda ülkemizde de satışa sunulması beklenen uygun fiyata sahip olacağı düşünülen Gala­xy A14 4G modeli hakkında daha fazla ayrıntıya sahip olduk.

Samsung Galaxy A14 Uygun Fiyatlı Versiyonu İle Gündemde!

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda Samsung’un Galaxy A14 5G modeli tanıtılmıştı. Söz konusu modelin, uygun fiyatlı fiyat performans odaklı 5G destekli modeller arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Ülkemizde henüz satışa sunulmasa da Türkiye’ye geldiği takdirde uygun fiyatlı 5G destekli modeller arasında yer alacağını tahmin ediyoruz.

Samsung Galaxy A14

Fakat Samsung’un 5G destekli modellerinin her zaman Türkiye’ye giriş yapmadığını biliyoruz. Bu yüzden genellikle 5G destekli modellerin 4G varyantı tanıtıldığında Türkiye’ye giriş yapılıyor. Samsung Galaxy A14 modelinin de 4G destekli versiyonunun Türkiye’ye giriş yapacağı tahmin ediliyor. İşte önümüzdeki aylarda Türkiye’ye de geleceği tahmin edilen modelin ayrıntıları.

SM-A145F/DSN model numarasına sahip model, NBTC listelerinde görüntülendi. Galaxy A14 modeli hakkında ortaya çıkan detayları incelediğimizde, serinin 5G varyantı ile hemen hemen aynı özelliklere sahip olduğunu görmekteyiz. Fakat işlemci tarafında 4G destekli bir model olduğu için farklı bir yonga seti ile gelecektir.

Şu anlık yeni modelin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyor. Fakat genellikle 4G destekli Samsung A serisi modellerinin Türkiye’ye geldiğini biliyoruz. Bu yüzden Galaxy A14 4G modelinin de Türkiye’ye giriş yapacağına dair önümüzdeki günlerde yeni detaylar ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Android 14 Alacak İlk Telefonlar Belli Oldu!