Vivo Y100 Böyle Görünecek: Piyasanın En Ucuzu!

Vivo Y100

Vivo Y100 modelinin tasarım ayrıntıları ve teknik özellikleri ortaya çıktı. İşte ülkemizde de satışa sunulması beklenen fiyat performans odaklı yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Vivo’nun bir süredir ülkemizde hizmet veren bir marka olarak karşımıza çıktığını biliyoruz. Her ne kadar marka, amiral gemisi modelleri ile de başarı sergileyen bir şirket olarak karşımıza çıksa da Türkiye pazarında yalnızca uygun fiyatlı giriş orta segment modellerini satışa sunduğunu belirtelim. Geçtiğimiz günlerde Vivo Y100 modeli hakkında bazı teknik ayrıntılar ortaya çıkmıştı. Sonunda söz konusu modelin tasarım ayrıntıları teknik özellikleri ve fiyatı ortaya çıktı. Ayrıca yeni model, uygun fiyatlı bir akıllı telefon olarak karşımıza çıktığı için ülkemizde de satışa sunulacağına dair sızıntılar mevcut. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Vivo Y100 Böyle Görünecek: Piyasanın En Ucuzu!

Kanlı canlı görselleri ile ortaya çıkan modelin tasarım ayrıntılarını incelediğimizde, ön panelinde damla çentikli bir ekran tasarımı yer alıyor. Ayrıca Vivo Y100 modelinin, kendi segmentine göre bir hayli ince çerçeveler ile geldiğini görmekteyiz. Google Play Console’da ortaya çıkan Vivo modeli, teknik özellikleri hakkında da ayrıntılar sunuyor.

Vivo Y100

Tasarım tarafında Vivo Y100 modelinin arka tarafına baktığımızda ise, Rose Gold ve Mavi olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile geldiğini görmekteyiz. Arka tarafında yer alan daire biçiminde konumlandırılmış ikili daire görünümünde ise üç adet kamera yer alıyor. Söz konusu kameralar hakkında henüz ortaya çıkan bir detay olmasa da Vivo Y100 modelinin teknik özellikleri hakkında ortaya çıkan detaylar mevcut.

Vivo Y100

İddialara göre Vivo Y100 modeli işlemci tarafından MediaTek imzası taşıyan Dimensity 900 yonga setinden güç alacak. Ayrıca bu işlemciyi desteklemek için ise 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı yer alıyor. Fakat yeni modelin henüz hangi varyantlar ile geleceği bilinmiyor. Fakat şimdilik 6 GB RAM‘e ek olarak sanal RAM desteği ile birlikte beklentileri karşılayacak bir model olduğunu söyleyebiliriz. Fiyat tarafında ise 330 dolarlık bir fiyat bizleri karşılıyor.

Türkiye fiyatına baktığımızda ise 10.000 TL’lik bir fiyatın bizleri karşılayacağı tahmin ediliyor. Fakat söz konusu modelin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği konusunda henüz net bir ayrıntı bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Android 14 Alacak İlk Telefonlar Belli Oldu!