Samsung Galaxy A34 En Ucuz 5G Telefon Olacak!

Samsung Galaxy A34

Samsung Galaxy A34 FCC sertifikasyon kuruluşlarında görüldü. İşte en ucuz 5G telefonlar arasında yer alacak yeni model hakkında tüm ayrıntılar.

Bildiğiniz üzere Samsung’un Galaxy A serisi bir hayli sevilen modeller arasında. Samsung bu seriye ait üç modeli, her sene aynı anda tanıtılıyor. Geçtiğimiz yıl, Samsung’un Galaxy A33, A53 ve A73 modelleri piyasaya sürülmüştü. Samsung Galaxy A33 modeli, gündelik işleri halledebilecek kadar, giriş seviye akıllı telefon olarak karşımıza çıktı. Serinin biraz daha güçlü olarak nitelendirebileceğimiz A53 modeli ise, en çok tercih edilen A serisi cihaz oldu. Aynı zamanda A73’ün de bir hayli ilgi gördüğünü söyleyebiliriz.

Fakat bu yıl tanıtılacak olan A serisi modellerinde ne yazık ki A74 modelini göremeyeceğiz. Artık A serisinin en güçlü modeli A54 olacak. Tasarım ayrıntıları ve teknik özellikleri sızdırılan modelin, A serisinin en güçlü modeli olarak sunulacağını ve tasarım olarak da Premium modellere taş çıkarttığını belirtelim. Özellikle Galaxy S23 serisine benzerliği ile dikkat çeken A54 modeli, piyasaya sürüldüğü takdirde, orta segmentte en çok tercih edilen akıllı telefonlar arasında yer alabilir. Yalkın zamanda piyasaya sürülmesi beklenen A34 modeli FCC sertifikasyon kuruluşunun web sitesinde görüntülendi. İşte yakında tanıtılacak ve ülkemize de giriş yapması beklenen yeni Samsung modeli hakkında tüm detaylar.

Samsung Galaxy A34 En Ucuz 5G Telefon Olacak!

Samsung Galaxy A34

Galaxy A34, damla çentikli ekran tasarımı ve ince çerçeveler ile bizleri karşılıyor. Kamera tasarımına baktığımızda ise Samsung’un klasikleştirdiği dikey konumlandırma ile karşılaşıyoruz. Teknik özelliklerine gelecek olursak 90 Hz yenileme hızına sahip 6,5 inç FHD+ AMOLED ekran ile önceki modelle benzer özellikler sunuyor. 25W şarj destekli 5.000 mAh pile sahip olması bekleniyor. 48 MP ana kamera özelliği olan Galaxy A34, IP67 su geçirmezliğe sahip olacak şeklinde sızıntılar bulunuyor.

6 GB RAM ile gelecek olan Galaxy A34 modeli işlemci tarafında da tatmin edici olacağını MediaTek Dimensity 1080 işlemcisi ile bir kez daha kanıtlamış oluyoruz. Çünkü söz konusu işlemciye sahip modeller, performans tarafında uzun yıllar kullanılacak bir performans ile geliyor. Bu yüzden uygun fiyatlı modeller arasında en güçlü modeller arasında yer alacağını tahmin ediyoruz.

İlgili Haberler

>> Bedava YouTube Music Premium İster misiniz? Acele Edin!