WhatsApp Yeni Güncelleme Aldı: İşte Merak Edilenler

WhatsApp süreli mesaj

WhatsApp yeni güncelleme ile birlikte uygulamayı 2.23.2.4 sürümüne yükseltiyor. Peki bu güncellemedeki yenilikler neler? Hadi gelin birlikte görelim.

.

En iyi mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, bazı yeni güncellemeler üzerinde çalışıyor. Her şeyden önce, yeni güncellemeler sohbet sayfasında bir blok kısayolu alacak. Bu sayede kullanıcılar engelleme listesini sohbet sayfasında kolayca görebilirler.

Son güncellemede bununla ilgili bazı işaretler vardı ama kimse bunun olacağını tam bilemezdi. WhatsApp kullanıcıların verilerini almaya çalıştığı için, en azından kullanıcılar böyle düşünüyordu, artık bu konu üzerinde yoğunlaşılmadı. Oysaki uygulama, kullanıcı deneyimini geliştirmek için yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Kişileri hızlı bir şekilde engellemek için kısayol sunan bir özellik söz konusu.

WhatsApp yeni güncelleme

Mesajlaşma uygulama devlerinin kullanıcı deneyimini pek çok yeni özellikle büyütmek istediğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Örneğin Telegram, premium aboneliklerle bazı yeni özellikler getirdi. Ve Telegram bunu daha yeni yeni açıklamaya başladı.

WhatsApp yeni güncelleme

WhatsApp ise son güncellemeyi dağıtalı birkaç ay oldu ve kimse güncellemeler hakkında neler olup bittiğini bilmiyordu. Bugün WhatsApp güncellemesi hakkında bazı haberler aldık. Engelleme kısayolu, kullanıcıların deneyimlerini değiştirecek ve bu durumda engellenenler listesine kısa erişim sağlanacaktır.

WhatsApp’ta yeterli güncelleme yok

WhatsApp’ın onu durdurabilecek pek çok düzensiz sorunu var, tabii ki veri güvenliği en önemli sorundur ve bu durumda uygulamaların güncellemeleri dağıtmaya devam etmesi gerekir. Büyük araştırma şirketleri her seferinde birçok WhatsApp kullanıcısının veri güvenliğinden korktuğunu ve bu korkuyla yaşamaya devam ettiğini söylüyor.

WhatsApp yeni güncelleme için çok çabaladı. Zaten kendisi en çok kullanıcıya sahip uygulamalardan biridir ve geliştiricileri, kullanıcıların deneyimini geliştirebilecek birçok güncellemeyle devam etmek istiyor. WhatsApp beta, indirmek istediğinizde artık Android, iOS, Web/Masaüstü ve Windows için hazır. Uygulama muhtemelen kendi kendine güncellenecektir. Peki siz yeni güncellemeler hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce kullanıcılar için yeterli mi?

İlgili Haberler:

>> WhatsApp’ta Kendinize Mesaj Gönderin. Adım Adım Gösteriyoruz

>> WhatsApp Gizlilik Özelliklerini Arttırmayı Planlıyor: Yeni Proxy Ayarları

. . . .