Samsung Galaxy Buds 2, yeni renk seçeneği ile ortaya çıktı: İşte detaylar

Galaxy Buds 2

Samsung’un kablosuz kulaklık serisinin yeni modeli Galaxy Buds 2, renk seçeneği ve pil kapasitesi ile ortaya çıktı. İşte tüm detaylar.

Samsung, yeni kablosuz kulaklıklar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. En son bu yılın başlarında piyasaya sürdüğü, Galaxy Buds Pro modeli, bir hayli görmüştü. Ortalama 200 dolarlık bir fiyata sahip olan model, özellikleri ve AKG ses teknolojisi ile ülkemizde de en çok tercih edilen Samsung kablosuz kulaklığı arasında yer almayı başardı. Türkiye’de ortalama olarak 1500 TL’lik bir satış fiyatına sahip olan Galaxy Buds Pro modelinin bir yenisi daha geliyor. Galaxy Buds2 olarak adlandırılması beklenen yeni modelin, tasarım görselleri ve farklı renk seçenekleri sızdırıldı. Bununla beraber yeni modelin pil kapasitesi ve bazı temel özellikleri de gün yüzüne çıkıyor. İşte 11 Ağustos’ta gerçekleşecek olan Unpacked etkinliği ile tanıtılması beklenen Galaxy Buds 2 kablosuz kulaklığın tüm özellikleri.

Samsung Galaxy Buds 2, yeni renk seçeneği ile ortaya çıktı

Samsung’un daha önceden karşımıza çıkan kablosuz kulaklıklarında, genellikle siyah ve beyaz renkleri görmekteydik. Son yıllarda ise gümüş ve mor renkleri de renk seçeneklerine eklenmeye başladı. Özellikle Galaxy S21 serisinde karşımıza çıkan  mor renginin, Galaxy Buds Pro modelinde bir hayli güzel durduğunu söyleyebiliriz. Yakında karşımıza çıkması beklenen Galaxy Buds2 modelinde de daha zengin bir renk paleti karşımıza çıkıyor. Sızdırılan görsellerden daha fazla renk seçeneklerine sahip olacağı da iddia edilen bilgiler arasında bulunuyor.

Galaxy Buds 2

Ortaya çıkan render görüntülerini incelediğimizde, alışılagelmişin dışında renkler karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde yeşil rengin de karşımıza çıkacağı kesinleşmişti. Artık daha fazla renk seçeneğine hakimiz. İddialara göre yeni modelde, menekşe ve sarı rennkleri de bulunacak. Bu renkler de eklendiği takdirde Galaxy Buds 2 modelinde en az 5 farklı renk seçeneğini göreceğimizi söyleyebiliriz.

Aynı zamanda XDA’da ortaya çıkan belgelere göre, kulaklıkların pil kapasitesi de belli oldu. Her bir kulaklık 61 mAh kapasitesinde pile sahi olacak. Şarj kutusu ise 472 mAh’lik bir pil ile karşımıza çıkacak.

İlgili Haberler

 >> iPad Mini Çıkış Tarihi Ortaya Çıkmış Olabilir: 2022’den Önce Geliyor

>> 11 Ağustos’ta gerçekleşecek Samsung Unpacked etkinliği ile tanıtılacak modeller tam liste!