Samsung Galaxy Buds 2 Pro Fiyat Bilgisi Sızdırıldı!

Galaxy Buds 2 Pro

Samsung Galaxy Buds 2 Pro modelinin fiyat bilgisi sızdırıldı. İşte ülkemizde de satışa sunulması beklenen model hakkında tüm detaylar.

Bildiğiniz üzere son zamanlarda giyilebilir teknoloji ürünlerinde yeni teknolojiler karşımıza çıkıyor. Örneğin geçtiğimiz aylarda gerçekleşen MMWC2022 etkinliğinde Huawei tarafından tansiyon ölçen akıllı saat geliştirilmişti. Hatta söz konusu modelin önümüzdeki aylarda Türkiye’ye geleceği de biliniyor. Samsung’un ise geçtiğimiz yıl Ağustos ayında Buds 2 modelini piyasaya sürdüğünü biliyoruz. Söz konusu model, ülkemizde ortalama 1100 TL’lik bir fiyat etiketine sahip.

Önümüzdeki haftalarda Samsung tarafından gerçekleştirilecek olan Unpacked etkinliğinde serinin Pro modelinin tanıtılacağı kesinleşti. Hakkında birçok bilgiye sahip olduğumuz modelin, tasarım detayları ve fiyat etiketine dair de sızıntıların ortaya çıktığını belirtelim. Bununla beraber söz konusu etkinlikte tanıtılacak olan tüm modellerin Türkiye’ye geleceğine kesin gözüyle bakılıyor. İşte uzun süredir beklenen Samsung’un Buds 2 Pro modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy Buds 2 Pro Fiyat Bilgisi Sızdırıldı!

Samsung’un Premium segment olarak karşımıza çıkacak olan kulaklığı Galaxy Buds 2 Pro, 11 Ağustos tarihinde gerçekleşecek olan Unpacked etkinliğinde tanıtılacak. Ayrıca söz konusu etkinlikte Samsung’un diğer kulvarlardaki amiral gemisi cihazları da karşımıza çıkacak. Söz konusu etkinlikte, katlanabilir telefon tarafında Galaxy Z Fold 4 ve Z Fip 4 modelleri sunulurken, giyilebilir teknoloji tarafından Galaxy Watch 5 ve Watch 5 Pro akıllı saatler eşlik edecek. Etkinlikte tanıtılacağı düşünülen modeller şu anlık bunlar. Fakat ortaya çıkan bu modellerden yalnızca Galaxy Buds 2 Pro modelinin fiyat bilgisi ortaya çıkmış durumda.

Galaxy Buds 2 Pro

Ortaya çıkan sızıntılara göre Galaxy Buds 2 Pro modeli, 225 Euro‘luk bir fiyat etiketi ile kullanıcıları karşılayacak. Serinin Pro olmayan versiyonu ortalama 150 dolarlık bir fiyat etiketine sahipti. Fakat Buds 2 Pro modeli Premium segment olarak tabir edebileceğimiz bir kablosuz kulaklık olarak karşımıza çıkacağı için, fiyatın kabul edilebilir olduğunu söyleyebiliriz. Ülkemizde de satışa sunulması beklenen modelin fiyatı hakkında henüz net bir ayrıntı bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde yeni modeller hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Samsung Katlanabilir Telefon Satışlarında Rekor Üstüne Rekor Kırıyor