Samsung Galaxy M22, Devasa Pili ile Avrupa’da Göründü


Samsung’dan yeni bir akıllı telefon geliyor. Yüksek kapasiteye sahip pil detayı sizin için önemliyse, Samsung Galaxy M22 sizin için yola çıktı bile.

.

Samsung Galaxy M22, ilk kez görücüye çıktı. Güney Koreli teknoloji firmasının yeni akıllı telefonu olan bu ürün, özellikle pil kapasitesiyle teknoloji severlerin ilgisini çekmeyi amaçlıyor. Zira 5000mAh değerde pile sahip ve bu ürün, “kağıt üzerinde”, normal kullanımda tek şarj ile 2 günlük kullanım imkânı sunabilir. Eğer pil tasarruf modu açılır ve performanstan biraz feragat edilirse, tek şarj ile 3. günü görme şansı bile var. Peki bu ürünün diğer özellikleri neler?

Samsung Galaxy M22, aslında bir süredir söylentilerin odağında olan bir modeldi ve nihayet resmiyet kazandı.

Ürün; siyah, beyaz ve mavi olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle görücüye çıkıyor.
Hafıza tarafında yalnızca tek seçenek var, ki o da 128GB. Dolayısıyla çoğu kullanıcı için yeterli bir miktar olduğunu düşünüyoruz.

186 gram ağırlıktaki telefon, 6.4 inç değerde ekrana sahip. Bu ekran, Super Amoled teknolojisini kullanıyor ve FHD+ çözünürlük sunuyor. Dikkat çekici bir detay olarak, 90Hz ekran yenileme değerinden söz edebiliriz. Bu, videolar ve oyunlarda daha akıcı, daha net detayların yakalanması için önemli.

MediaTek’in Helio G80 çipsetiyle gelen üründe, 4GB RAM değeri de var. Kullanılan işletim sistemi sürümü ise, Android 11.

Samsung Galaxy M22, Devasa Pili ile Avrupa'da Göründü

Dörtlü kamera sistemi var

Ürünün arka tarafında, yapay zekâ destekli dörtlü kamera sistemi konumlandırılmış.

Bunlar: 48MP+8MP+2MP+2MP.

Ön tarafta ise, 13MP değerde selfie kamerası bulunuyor.

5000mAh pil, hızlı şarj özelliğine de sahip

Şu an pazarda 5000mAh pil değerine sahip olan, ama hızlı şarj özelliği bulunmayan telefonlar mevcut. Samsung ise, Galaxy M22 modeliyle bu modeller arasından rahatlıkla sıyrılabilecek gibi görünüyor. Zira ürün, 25w hızlı şarj desteğine de sahip. Böylece yüksek kapasiteli pili kısa sürede şarj etme imkânınız olacak.

Dual sim versiyonu bulunan telefon, aynı zamanda Type-C bağlantı noktasına, Wi-Fi AC desteğine ve Bluetooth 5.0 kablosuz bağlantı teknolojisine de sahip.

Peki ya çıkış tarihi ve fiyat konusunda bilgi var mı derseniz, henüz yok, ancak yakın zamanda bu modelin pek çok Avrupa ülkesinde satışta olması bekleniyor.

> iPhone 13 Özellikleri Belli Oldu, Detaylar Haberimizde


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here