Samsung Galaxy M33 Özellikleri Belli Oluyor. Yeni Çipset ve Devasa Pil!

Samsung, Uygun Fiyatlı Olması Beklenen Galaxy S21 FE 'yi Tanıttı!

Samsung, yalnızca üst seviye telefonlar tarafında değil, aynı zamanda ekonomik fiyatlı akıllı telefon tercih edenler için de iddialı markalardan bir tanesi. Örneğin Galaxy M32 modeli, geçtiğimiz yaz döneminde satışa sunulmuş ve büyük ilgi görmüştü, ki özellikle de Hindistan’da. Yeni gelen bilgiler ise, halef model Samsung Galaxy M33 üzerine çalışmaların olduğu ve bu kez dünya çapında daha geniş bir kitlenin hedeflendiği yönünde.

PhoneArena’da yer alan bilgilere göre Samsung, şu an Galaxy M33 akıllı telefon modeli üzerinde çalışıyor. Henüz firmadan gelen resmi bir açıklama yok, ancak sızıntı ve söylenti boyutunda bazı bilgiler mevcut. Hatta Geekbench listesinde de görüldü.

Samsung Galaxy M33 ‘ün söylenti boyutundaki özellikleri

Galaxy M33, yeni ve M32’de kullanılana kıyasla daha güçlü bir çipsetle gelebilir, ki normali de bu zaten. Üründe Samsung Exynos 1200 çipsetinin kullanılacağı ve telefonda 5G bağlantı teknolojisine de yer verileceği söyleniyor. Bir diğer dikkat çekici gelişmenin de pil tarafında olacağı bildiriliyor.

Samsung Galaxy M33 Özellikleri Belli Oluyor. Yeni Çipset ve Devasa Pil!

M32’nin Hindistan sürümünde 6GB RAM ve 6000mAh pile yer verilmişti. Uluslararası versiyonunda ise, farklı RAM miktarları ve 5000mAh pil kullanılmıştı. Söylenti boyutundaki bilgiler, Samsung’un yine 6000mAh pil teknolojisini tercih edeceğini, ama bu kez tüm dünyada aynı versiyon olarak sunulacağını gösteriyor. Şarj tarafında hızlı şarj özelliği olacak mı ve nasıl detaylar sunulacak, henüz belli değil. Biliyorsunuz, pil kapasitesinin yüksek olması güzel, ama hızlı şarj özelliği olmayınca bu kez şarj süresi eziyet gibi gerçekleşiyor.

Samsung Galaxy M33’ün Android 12 işletim sistemiyle geleceği söyleniyor. Muhtemelen Android 13 güncellemesi de alacaktır. Muhtemel resmi tanıtım ve çıkış dönemi olarak ise, 2022’nin ilk çeyreği gösteriliyor.

Bu arada Samsung Galaxy M32, ülkemizde de satışta olan bir akıllı telefon. Şu an internette kısa süreli bir fiyat araştırması yaptığımızda, en uygun modelin 3456 TL fiyat etiketine sahip olduğunu görüyoruz. Amazon üzerinden satılan ve siyah renk olarak sunulan model, 6GB RAM ve 128GB dahili depolama değerlerine sahip.

Yeni detaylar oldukça sizlere bilgi vermeye devam edeceğiz.

> Don’t Look Up – Yukarı Bakma, ‘İzle’ Diyebileceğimiz Bir Film. İşte Konusu