Samsung Galaxy M54 Zarif Tasarımı İle Görüntülendi!

Samsung Galaxy M54

Samsung Galaxy M54 modelinin tasarım ayrıntıları ve teknik özellikleri sızdırıldı. İşte ülkemizde de satışa sunulacak yeni model hakkında tüm bilinenler.

.

Son zamanlarda çoğu ülkelerin 5G desteğine geçmesi ile, çoğu teknoloji devi 5G destekli modeller üretmeye başladı. Ülkemizde her ne kadar 5G destekli modeller üretilmese de, bazı markaların 5G destekli modelleri ülkemizde de satışa sunuluyor. Samsung’un yakında satışa sunması beklenen Galaxy M54 modelinin tasarım ayrıntıları ve teknik özellikleri sızdırıldı. İşte yakın zamanda tanıtılacak olan ve ülkemize de giriş yapmasına kesin gözüyle bakılan Samsung Galaxy M54 serisi hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy M54 Zarif Tasarımı İle Görüntülendi!

Cihazın ilk olarak tasarım ayrıntılarını incelediğimizde, ön panelinde ince çerçeveler yer alıyor. Genellikle M serisi modellerine benzer fiyat etiketine sahip olan akıllı telefonlarda, genellikle daha kalın çerçeveler tercih ediliyor. Fakat yakında tanıtılacak olan Galaxy M54 modelinde, üst segment bir modeli andıran ince çerçeveler yer alıyor. Ayrıca cihazın ön panelinde bulunan delikli, ekran tasarımı da, daha şık durmasını sağlamış.

Samsung Galaxy M54

Samsung Galaxy M54 modelinin arka panelini incelediğimizde ise dikey konumlandırılmış üçlü kamera kurulumu yer alıyor. Söz konusu kameraların teknik özellikleri hakkında henüz ortaya çıkan bire detay bulunmuyor. Fakat tahminlerimize göre, ana kamera, geniş açılı kamera ve derinlik kamerası olarak sıralanacaktır. İddialara göre Galaxy M54 modeli, 1 Şubat’ta gerçekleşecek olan Samsung’un UnPacked etkinliği ile birlikte tanıtılacak. Bu etkinlikte asıl beklenen modellerin Galaxy S23 serisi olduğunu biliyoruz. Fakat M ve A serisine ait de farklı modellerin piyasaya sürüleceğine dair sızıntılar mevcut.

Geçtiğimiz günlerde GeekBench’i ziyaret eden model hakkında ortaya çıkan teknik özellikler de mevcut. İddialara göre söz konusu model, Samsung imzası taşıyan Exynos 1280 yonga setini kullanacak. Aynı zamanda bu işlemciyi desteklemek için ise 8 GB RAM’in yer alacağı tahmin ediliyor. Andrid 13 tabanlı One UI 5.0 sürümü ile gelecek modelin Türkiye’ye giriş yapacağına kesin gözüyle bakılıyor. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay oraya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Hızlı Şarjlı Telefonlar: En İyilerini Seçtik!

. . . . .