Samsung Galaxy S21 FE, sızdırıldı: O özelliği ile gündemde!

Galaxy S21 FE

Samsung Galaxy S21 FE, Console’da görüntülendi. Söz konusu modelin piyasadaki diğer modellerden bir farkı ile gündeme geldi. İşte yakında tanıtılması beklenen model hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Geçtiğimiz aylarda Samsung’un amiral gemisi serisi olan Galaxy S21 ailesi tanıtıldı. Bu seri ile tanıtılan, Gala­xy S21, Galaxy S21 Plus ve Gala­xy S21 Ultra modelleri bir hayli ilgi gördü diyebiliriz. Serinin fiyatlarına baktığımızda ise, serinin bir önceki ailesi olan Galaxy S20 ile aynı fiyat etiketine sahip oldular. Fakat ülkemizde, geçen seneden bu zamana kadar artan kur değerleri ve eklenen vergilerden dolayı geçen seneye göre çok daha pahalıya piyasaya sürüldüğünü söyleyebiliriz. Bu yüzden tüketiciler tarafından Galaxy S21 modellerini uygun fiyattan alma isteği oluştu. Samsung’da Gal­axy S21 ailesine ait uygun fiyat etiketine sahip bir modelin piyasaya sürüleceğinin müjdesini vermişti.

Genellikle amiral gemisi serisine ait bir model satın almak isteyenler, fakat daha uygun bir fiyattan bu isteğini gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar için tercih edilmesi beklenen Galaxy S21 FE modelinin seri üretime geçiş tarihi belli oldu. Bununla beraber yakında seri üretime geçecek olan modelin renk seçenekleri de ortaya çıktı. Serinin diğer modellerine kıyasla daha zengin bir renk paketine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Yakın zamanda GeekBench listelerinde, sızdırılan özelliklerinin doğruladığımız yeni modelin piyasaya sürülmesine günler kaldı.

GALAXY S21 FE

Samsung Galaxy S21 FE, sızdırıldı: O özelliği ile gündemde!

Uygun fiyatlı S21 modeli, Console’da ortaya çıktı. Söz konusu modelin sektördeki akıllı telefonlardan temel bir farklı var. Ortaya çıkan detayları incelediğimizde, söz konusu modelin 6 GB RAM‘e sahip olduğunu görmekteyiz. Bu da demek oluyor ki S21 fe modeli, Snapdragon 888 yongasına sahip 6 GB RAM’li ilk model olarak kullanıcıların karşısına sunulacak. Performans testlerinde  6 GB RAM‘in etkisinin ne kadar büyük olacağı ise merak konusu. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır. Daha fazla bilgiden haberdar olmak için bizi takipte kalın.

İlgili Haberler

>>Xiaomi Mi Mix 4, o özelliği ile ilgi odağı haline geldi: İşte detaylar

>>Samsung Galaxy A52s fiyatı sızdırıldı: Türkiye’ye gelebilir!