Samsung Galaxy A52s fiyatı sızdırıldı: Türkiye’ye gelebilir!

Galaxy A52s

Samsung’un ülkemizde de satışa sunacağı beklenen yeni modeli Galaxy A52s fiyatı ile karşımıza çıktı. İşte tüm ayrıntılar.

Samsung’un A serisi ile alışık olduğumuz uygun fiyatlı modellere bir yenisi daha eklenecek. Hakkında bir çok detay ortaya çıkan yeni model Geekbench’te ortaya çıktı. Genel olarak A serisi modellerin uygun fiyata satıldığını görmekteyiz. Uygun fiyata yüksek performans sunmayı hedefleyen A serisine bir yenisi daha ekleniyor. Galaxy A52s olarak adlandırılacak yeni model, serinin diğer modellerinde olduğu gibi ülkemizde de satışa sunulacak. Geçtiğimiz haftalarda GeekBench listelerinde çıkan A serisi yeni modelin bazı teknik detayları da belli oldu. Bununla beraber yeni modelin  fiyat bilgisi de sızdırıldı. İşte ülkemizde de satılması beklenen A52s modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy A52s fiyatı sızdırıldı: Türkiye’ye gelebilir!

Bildiğiniz üzere 11 Ağustos tarihinde Samsung’un Unpacked etkinliği gerçekleşecek. Bu etkinlik ile birlikte Samsung’un katlanabilir modelleri tanıtılacak. Bununla beraber farklı cihazların da tanıtılması bekleniyor. Geçtiğimiz aylarda, Samsung’un Ağustos’ta gerçekleşecek etkinliğinde söz konusu modelin tanıtılacağına dair iddialar bulunuyordu. Fakat büyük ihtimalle Samsung, 11 Ağustos ürünlerini tanıttıktan yaklaşık bir ay sonra A52s modeli ile karşımıza çıkacak.

Samsung’un Galaxy A serisine ait birçok modelin ülkemizde satışa sunulduğunu biliyoruz. Samsung’un Galaxy A52 modeli, ülkemizde hala en çok ilgi gören modeller arasında yer alıyor. Farklı renk seçenekleri ve kaliteli kamerası ile, Galaxy A serisi modellerinin en çok tercih edilen cihazı arasında yer almayı başaran orta segment modelinin, ülkemizde 4.000-4.200 TL fiyat aralığında satışa sunulduğunu söyleyelim. Yakında tanıtılacak Galaxy A52s modelinin de uygun fiyattan satışa sunulması bekleniyor.

Samsung Galaxy A52s

Sızdırılan bilgileri incelediğimizde, tahmin edilenin aksine A52s modeli, A52 modelinin biraz daha düşük özelliklere sahip versiyonu olarak gelmeyecek. İddialara göre A52s, Galaxy A52 modelinden daha güçlü bir cihaz olacak. Haliyle bu durum fiyata da yansıyacak. İddialara göre yeni modelin, 485-510 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

İlgili Haberler

>> Samsung Yeni Akıllı Telefonları Eskisi Kadar Satmıyor: Galaxy S21 Kötü Bir Sürpriz Yaptı

>> Xiaomi Samsung Rekabetinde Çinliler Öne Geçti: Avrupa’nın En Büyüğü