Samsung Galaxy S23 Kullanıcılarına Müjde!

Samsung Galaxy S23 ailesi için yeni bir güncelleme paketi indirilmeye sunuldu. Eğer Galaxy S23, S23 Plus ya da S23 Ultra telefonunuz varsa, bu güncelleme size de gelecektir. Tabii sistem ayarlarına giderek “otomatik güncelleme” seçeneğinin aktif olup olmadığını da kontrol etmenizde yarar var. Peki bu yeni güncellemeyle neler sağlanıyor?

Samsung Galaxy S23 ailesi için yeni bir güncelleme paketi indirilmeye sunuldu. Bu güncelleme sayesinde, özellikle kamera tarafında bazı düzenlemeler ve performans artışları sağlanıyor.

Özellikle oto fokus tarafında bazı sorunların olduğu, çekim yaparken kolay kolay netleme işlevinin çalışmadığını dile getiren kullanıcılar vardı. İşte bu yeni güncelleme, daha hızlı ve kullanışlı oto fokus imkânı sağlıyor. Tabii dahası da var.

Samsung Galaxy S23 Kullanıcılarına Müjde!

Samsung Galaxy S23 ailesine gelen güncelleme paketiyle…

– Galeriye eklenen fonksiyon sayesinde, artık çekilen fotoğrafları daha kolay silmek mümkün.

– Daha hızlı oto fokus sayesinde daha hızlı fotoğraflar çekilebiliyor ve net detaylar elde edilebiliyor.

– Ultra geniş açılı çekimlerde, düşük ışık performansı artırılıyor.

– Rear Photo modundayken zaman zaman karşılaşılan aralıklı yeşil çizgi hatası gideriliyor.

– Arka kamerayla FHD 60FPS video çekerken görüntü stabilizasyon seviyesi yükseltiliyor ve daha keskin detaylar elde edilebiliyor.

– Üçüncü parti videolu görüşme uygulamalarını kullandıktan sonra yüz tanıma sisteminde bazen karşılaşılan hatalar gideriliyor.

Samsung Galaxy S23 Ultra’nın pili kolaylıkla çıkarılabiliyor

YouTube’daki JerryRigEverything kanalı, genellikle akıllı telefonlar üzerine içerikler yapan bir kanal. Cihazların sökülüp tekrar montajlanma süreçlerinin kolay olup olmadığını araştırıyor ve takipçilerine önerilerde bulunuyor.

JerryRigEverything’e göre Galaxy S23 Ultra’nın arka paneli kolaylıkla açılabiliyor. Hatta açmak için bir uzman olmanıza da gerek yok. Tabii burada cam arka panelin tercih edilmemiş olması önemli bir nokta. Zira öyle olsaydı, uzman olmayan pek çok kişi bu paneli açmaya çalışırken kırabilirdi.

Kanal, telefonun pilinin kolaylıkla çıkarılabildiğini ve çıkarmak için ekstrem gereçlere ihtiyaç olmadığını bildiriyor. İşin en güzel tarafı ise, pili değiştirmek istediğinizde, 30 dolar civarı bir ödeme yapmanız yeterli olabiliyor. Tabii cihazınızın garantisi devam ediyorsa, resmi servisle iletişime geçmeniz daha sağlıklı olacaktır.

İlgili Haberler

>> Steam’den Eski Windows Kullanıcılarına Kötü Haber! Hangi Sürümlere Veda Ediliyor?