Samsung Galaxy S23 Lansmanı Ertelendi: İşte Sebebi!

Samsung Galaxy S23

Samsung Galaxy S23 serisinin lansmanı ertelendi. İşte uzun süredir beklenen Galaxy S23 serisinin lansmanının ertelenme sebebi.

Bildiğiniz üzere bu yıl Şubat ayında Samsung, Galaxy S22 serisini piyasaya sürmüştü. Söz konusu serinin, ülkemizde dudak uçuklatan fiyat etiketleri ile karşımıza çıktığını belirtelim. Samsung Galaxy S22 modeli, 13000 TL’lik bir fiyat etiketi ile sunulurken, serinin en güçlü modeli olarak karşımıza çıkan Galaxy S22 Ultra, 22000 TL’lik bir fiyata sahip. Tabii ki söz konusu seri, her ne kadar Android tarafındaki en güçlü akıllı telefonlar olarak anılsa da fiyat etiketinin bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy S22 modeli, beyaz, pembe, siyah ve yeşil olmak üzere 4 farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkmıştı. Söz konusu seri piyasaya sürülmeden önce, renk yelpazesinin daha geniş olacağına dair sızıntılar mevcuttu. Fakat Samsung tarafından yalnızca 4 farklı renk seçeneğinin sunulması kullanıcıları üzmüştü. Sonunda Galaxy S22 ile gelecek olan yeni renk seçeneği belli oldu. Bununla beraber söz konusu serinin tanıtım tarihinin ertelendiğine dair de sızıntılar mevcut. İşte Samsung Galaxy S23 serisinin tanıtım tarihine dair ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy S23 Lansmanı Ertelendi: İşte Sebebi!

2023 yılında tanıtılacak olan seri hakkında birçok sızıntı bulunuyordu. Sonunda tanıtım tarihine ilişkin yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Serinin önceki modelleri ile kıyasladığımız zaman, Samsung Galaxy S22 serisi modellerinin 9 Şubat tarihinde tanıtıldığını biliyoruz. Daha sonrasında ise 25 Şubat tarihinde piyasaya sürülmüştü. Bu yıl piyasaya sürülecek olan S23 serisi için de benzer bir durum söz konusu olacaktı. Yani Galaxy S23 serisinin 17 Şubat tarihinde piyasaya sürüleceği iddia ediliyordu.

Samsung Galaxy S23

Fakat son zamanlarda Dünya’yı etkisi altına alan çip krizi nedeniyle söz konusu serinin lansmanının Mart ayına erteleneceği yönünde iddialar mevcut. Tabii ki bu konu hakkında henüz resmî kanallardan bir açıklama gelmdi. Muhtemelen 2023 yılında yeni modellerin tanıtım tarihine ilişkin yeni ayrıntılar ortaya çıkacaktır. Samsung Galaxy S23 serisi hakkında ortaya çıkan sızıntılardan haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> En Ucuz Akıllı Saat Modelleri: Daha İyisi Yok!