En Ucuz Akıllı Saat Modelleri: Daha İyisi Yok!

En Ucuz Akıllı Saat

En ucuz akıllı saat modelleri listemizde sizler için fiyatı düşen sevilen akıllı saatleri sıraladık. İşte tercih edebileceğiniz modeller.

Giyilebilir teknoloji tarafında her geçen gün talebin arttığını söyleyebiliriz. Özellikle markaların, ekosistem tarafında sunduğu ayrıcalıklar sayesinde, aynı markanın hem telefonu, hem akıllı saati hem de kablosuz kulaklığı tercih ediliyor. Bununla beraber akıllı saat modellerinin, telefonla görüşebilmek, uygulama yükleme ve uyku takibi gibi özellikler ile karşımıza çıkıyor olması da söz konusu modellerin tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Fakat son zamanlarda artmakta olan dolar kuru ve vergiler nedeni ile akıllı saat modellerine sahip olmak zorlaştı. Biz de sizler için son zamanlarda fiyatı düşen, en çok sevilen akıllı saat modellerini listeledik. Bu listedeki modellerin genel olarak 2.000 TL altında olduğunu belirtelim. Fakat fiyatı çok uygun olan modelleri de sizler için listeye ekledik. İşte yeni yıl zamları gelmeden alabileceğiniz en ucuz akıllı saat modelleri.

En Ucuz Akıllı Saat Modelleri: Daha İyisi Yok!

Honor MagicWatch 2 Sport 46mm

En Ucuz Akıllı Saat

1.39 inç ekran boyutu ve 454×454 piksel ekran çözünürlüğü ile gelen 46 mm’lik model, 1999 TL’lik bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkıyor. Pil tarafında ise 455 mAh bataryanın yer aldığını belirtelim. En ucuz akıllı saat modelleri listemizin ilk sırasında bulunan Honor Magic Watch modeli, performans tarafında tercih edilebilecek bir model olarak karşımıza çıkıyor.

Poco Watch

Poco Watch

Akıllı saat sektöründe yeni yeni adını duymaya başladığımız Xiaomi’nin alt markası Poco’nun, genellikle fiyat performans odaklı modeller ile karşımıza çıktığını biliyoruz. Poco Watch modelinin de performansını değerlendirdiğimiz zaman 2.000 TL2lik fiyat etiketini hak eden, sevilen ve olumlu yorumlar ile karşımıza çıkan bir model olduğunu söyleyebiliriz.

realme Watch S Pro

realme Watch S Pro

Realme Watch S modeli de yine 1900 TL’lik fiyat etiketi ile karşımıza çıkıyor. Fakat bu fiyatların, haberi yazdığımız tarihteki fiyatlar olduğunu, fiyatların sonraki dönemlerde değişebileceğini de hatırlatalım.

Xiaomi Mi Watch

En Ucuz Akıllı Saat

Xiaomi Türkiye Garantili olarak 1750 TL’lik bir fiyata sahip olan modelin, tercih edilen akıllı saatler arasında yer aldığını söyleyebiliriz.

Amazfit GTS 2 Mini

Amazfit GTS 2 Mini

Listenin en uygun fiyatlı akıllı saati olarak sunulan Amazfit GTS 2 Mini genellikle fiyat performans odaklı akıllı saatler arasında yer alsa da, teknik özellik olarak akıllı bileklik modelleri ile hemen hemen aynı işlevi gördüğünü söyleyebiliriz. Fiyatı ise 1.500 TL civarında.

En ucuz akıllı saat listemizdeki modellerin 2.000 TL altına satılan akıllı saatler olduğu için, telefon görüşmesi yapılan ve uygulama indirebilen akıllı saatler kadar performans gösteremeyen modeller olduğunu da belirtelim. Yani listedeki modellerin tümünde, üst düzey akıllı saat modellerinde karşımıza çıkan güçlü özellikler yer almıyor. Fakat markaların resmî web sitesinde söz konusu modeller ile alakalı tüm özelliklerin yer aldığı kısımdan listedeki modelleri değerlendirebilir ve karşılaştırabilirsiniz.

İlgili Haberler

>> Oppo Find X6 Kamera Tarafında Rakip Tanımayacak!