Samsung Galaxy S23 Serisi Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Samsung Galaxy S23

Samsung Galaxy S23 serisinin tanıtım tarihi belli oldu. İşte önümüzdeki aylarda tanıtılması beklenen yeni seri hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Galaxy S23 Ultra modeli hakkında ilk ayrıntılar belli oldu. Söz konusu modelin ekran tasarımı hakkında bazı render görüntüleri ortaya çıktı. Fakat bu görsellerin henüz gerçeği yansıtmayabileceğini söyleyebiliriz. Çünkü her ne kadar serinin tanıtımına kısa bir süre kalmış olsa da, marka tarafından henüz net bir açıklama bulunmuyor. Güvenilir kaynaklar tarafından ortaya çıkan yeni bilgiler ise, serinin ultra modelinin, ekran altı parmak izi sensörü tarafında yeni teknolojiler ile geleceği yönünde. Bununla beraber özellikle kamera tarafında piyasanın en iyisi olmayı amaçlayan seri, yeni sızıntılar ile gündemde.

Geçtiğimiz haftalarda tanıtım tarihinin erteleneceğine dair sızıntılar ortaya çıkan yeni modelin tanıtım tarihi sonunda belli oldu. Aynı zamanda seriye ait diğer modellerin de kanlı kanlı görüntülendiğini ve tasarım ayrıntılarının belli olduğunu da belirtelim. İşte ülkemizde de satışa sunulacak olan yeni modeller hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy S23 Serisi Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

İddialara göre Samsung Galaxy S23 serisi 1 Şubat 2023 tarihinde tanıtılacak. 2022 yılında ise Galaxy S22 serisi 9 Şubat tarihinde tanıtılmıştı. Yeni serinin de yine beklendiği, gibi Şubat ayının ilk günlerinde tanıtılacağını belirtelim. Aynı zamanda 1 Şubat tarihinde tanıtılacak olan Galaxy S23 modelleri ile birlikte Samsung’un diğer modelleri de tanıtılacak. Bu modellerin sarasında Samsung’un Buds serisine ait kulaklığı olacağı tahmin ediliyor.

Samsung Galaxy S23

Samsung Galaxy S23 serisinin teknik özellikleri de sızdırılmış durumda. Seriye ait tüm modellerin Qualcomm imzası taşıyan Snapdragon 8 Gen 2 yonga setine sahip olacağı biliniyor. Geçtiğimiz yıllarda piyasaya sürülen Samsung modellerinde Exynos yonga setine sahip varyantlar da yer alıyordu. Fakat artık Galaxy S serisine ait tüm modellerin Qualcomm imzası taşıyan Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti ile geleceğini belirtelim. Önümüzdeki günlerde Galaxy S23 serisi hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Redmi Note 12 5G Türkiye Yolcusu: Uygun Fiyatlı 5G Telefon!