Samsung Galaxy S23 Serisinin Renk Seçenekleri Göründü

Samsung Galaxy S23 amiral gemisi ailesinin önümüzdeki ay itibarıyla resmiyet kazanması bekleniyor. Şu sıralar ürün ailesiyle ilgili pek çok sızıntı ve söylenti bilgiler var. Bu bilgilere şimdi de renk seçenekleri dahil oldu, bazı yeni render görseller geldi.

Samsung Galaxy S23 ailesi, en az dört farklı renk seçeneğiyle teknoloji severlerin beğenisine sunulabilir. GSM Arena sitesinde yer verilen bilgilerde, dört farklı renk seçeneğinden söz ediliyor ve bir de render görseller paylaşıldı: Altın sarısı, açık pembe, zeytin yeşili ve siyah.

Bu görselleri siz de aşağıda görebilirsiniz.

Samsung Galaxy S23 Serisinin Renk Seçenekleri Göründü
S23 ve S23+

Görseller itibarıyla tasarım detaylarına baktığımızda, S23 ve S23+ arasında farklılıklar yok. Üçlü kamera kurulumuna yer verilmiş ve köşelerden yumuşatılmış hatlar tercih edilmiş. S23 Ultra’da ise daha geniş bir kamera dizilimi ve daha köşeli tasarım hatları var.

Samsung Galaxy S23 Serisinin Renk Seçenekleri Göründü
S23 Ultra

Galaxy S23 ailesinde bizi neler bekliyor?

Samsung, yeni akıllı telefon ailesini bir aksilik olmazsa şubat ayında gerçekleştireceği Unpacked etkinliği ile resmen görücüye çıkaracak ve kısa süre sonra da satışlara başlayacak.

Üç modelde de Qualcomm’un güncel Snapdragon çipsetine yer verilmesi bekleniyor. Buna ek olarak, hem RAM hem de depolama teknoloji tarafında güncel çözümlerden yararlanılabilir. Ek olarak, ailedeki en düşük depolama alanı olarak 256GB değerinden söz ediliyor. Yani muhtemelen 128GB değerine elveda diyeceğiz.

Bir diğer önemli detay ise, 200MP değerdeki yeni kamera sensörü ve geliştirilmiş optik zoom sistemi. Bu detaylar, serinin Ultra takılı üyesine özel olabilir ve mobil fotoğrafçılık tarafında yeni bir seviye belirleyebilir. Tabii 8K çözünürlüklü video çekim detayı ve dahası da bekleniyor.

Ekran boyutları hakkında konuşmak gerekirse, S23’te 6.1 inç ekran olabilir. Plus’ta 6.6, Ultra’da da 6.8 inç ekran değeri olabilir. Tabii hepsinde de Samsung’un Dynamic Amoled teknolojisiyle.

Pil tarafında da model sırasıyla 3900mAh, 4700mAh ve 5000mAh değerlerinden söz ediliyor. Tüm modellerde hızlı şarj ve kablosuz şarj detaylarının olacağı söyleniyor. Can sıkıcı bir detay ise, muhtemelen kutudan şarj adaptörü çıkmayacak ve eğer ihtiyacınız varsa bunu ayrıca para ödeyip satın almanız gerekecek.

Son olarak, serinin başlangıç fiyatının da 800 dolar civarı olması bekleniyor.

İlgili Haberler

>> Dassault Systèmes Küresel Sürdürülebilirlikte Zirvede