Samsung Galaxy S23 Ultra Her Yeri Kavisli Ekran İle Gelecek!

Galaxy S23 Ultra

Samsung Galaxy S23 Ultra, 4 tarafı da kavisli bir ekran yapısı ile kullanıcıların karşısına çıkacak. İşte ortaya çıkan tüm detaylar.

Bildiğiniz üzere Samsung’un Galaxy S serisi, her sene yeni teknolojiler ve farklı taasarımlar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu yıl karşımıza çıkması planlanan, hatta önümüzdeki günlerde Samsung’un düzenlediği Unpacked etkinliğinde tanıtılması beklenen Galaxy S22 serisi hakkında birçok detay ortaya çıkmıştı. Yeni tasarım detayları ve daha güçlü işlemci ile karşımıza çıkacak Galaxy S22 serisi, kamera tarafında da kullanıcılarının ilgi odağı haline gelecek. Ayrıca serinin Ultra modeli, önceki Ultra modellerinden biraz daha farklı olacak. S Pen yuvası ile karşımıza çıkacak olan Galaxy S22 Ultra, Note serisini aratmayacak. Henüz S22 serisi tanıtılmadan Galaxy S23 Ultra modeli hakkında bazı dedikodular ortaya çıktı. İşte tamamen kavisli bir ekran yapısı ile karşımıza çıkacak model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy S23 Ultra Her Yeri Kavisli Ekran İle Gelecek!

Geçtiğimiz aylarda Galaxy S23 serisi hakkında bazı sızıntılar gerçekleşmişti. Daha tanıtılmasına bir yıldan uzun bir süre olan Galaxy S23 serisinin, 200 MP kamera ile karşımıza çıkacağı, ortaya çıkan söylentiler arasındaydı. Ayrıca yeni modelin tasarımına dair de bazı görseller ortaya çıktı.

Dört yanı da kavisli bir ekran ile gelmesi beklenen Galaxy S23 Ultra modelinin, kullanım açısından zorluk yaşatıp yaşatmayacağı ise henüz bilinmiyor. daha önce karşımıza çıkan farklı tasarımlara sahip akıllı telefonlarda, en fazla iki yanı kavisli paneller görmekteydik. Bu yüzden dört tarafı da kavisli bir ekranın kullanım konusunda kullanıcılara zorluk yaşatıp yaşatmayacağını tahmin etmek henüz zor.

Geçtiğimiz aylarda Xiaomi’nin, benzer bir konsept tasarıma sahip olduğunu görmüştük. Xiaomi tarafından yayınlanan videoyu incelediğimizde, 4 tarafı da kavisli bir modelin kullanım açısından kolaylık sağlayabileceğini söyleyebiliriz. Önümüzdeki günlerde Samsung Galaxy S23 Ultra hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> En Sevilen Şirketler Bakın Hangileri Oldu: Liste Şampiyonlar Ligi Gibi

>> Online Ticaret Zamları Suç Olmaktan Çıkıyor: Sebep Olmadan Zam Yapılabilecek