Xiaomi 12 Mini Ortaya Çıktı: Bu Güç Bu Telefona Nasıl Sığdı!

Xiaomi 12 Mini

Xiaomi 12 serisinin kompakt modeli, Xiaomi 12 Mini hakkında ilk ayrıntılar belli oldu. İşte yeni model hakkında tüm detaylar.

Kullanıcılar, en çok akıllı telefonların haddinden fazla büyük olmasından şikayetçi. Çoğu kullanıcı, daha küçük bir telefonda aynı performansı yakalamak istiyor. iPhone 13 Mini modelinin piyasaya sürülmesiyle, kompakt modellere olan ilginin ne kadar fazla olduğu bir kez daha anlaşıl­dı. Apple’ın kompakt telefon öncülüğünden sonra diğer teknoloji devleri de kolları sıvadı. İlk olarak Redmi, daha sonrasında ise Xiaomi’den kompakt akıllı telefon haberleri almıştık. Xiaomi 12 serisinin kompakt modeli Xiaomi 12 Mini modeli hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı. İşte güçlü işlemcisi ve son derece şık tasarımı ile ilgileri üzerine toplamayı başaran Xiaomi 12 Mini hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Xiaomi 12 Mini Ortaya Çıktı: Bu Güç Bu Telefona Nasıl Sığdı!

Xiaomi 12 Mini

Cihazın ilk olarak tasarım detaylarını incelediğimizde, diğer Xiaomi 12 serisine benzer bir tasarıma rastlamamaktayız. Bu da, Xiao­mi 12 Mini modelinin, farklı bir akıllı telefon serisine ait modeli olarak görünmesine yol açıyor. Kompakt model olarak karşımıza çıkacak olan Xiaomi 12 Mini, 6 inçlik bir ekrana sahip olacak. Diğer Xiaomi 12 modellerine göre kıyasladığımızda oldukça küçük bir ekrana sahip olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca söz konusu model küçük bir boyuta sahip olsa da, güç tarafında beklentileri sonuna kadar karşılayacak özellikler ile geliyor.

Qualcomm imzalı Snapdragon 870 işlemcisine sahip olacak 12 Mini modelinin, oldukça güçlü bir yonga setinden güç aldığını söyleyebiliriz. Xiaomi 12 serisinin kompakt modeli, ilerleyen tarihlerde Xiaomi 12 Ultra modeli ile tanıtılabilir. Xiaomi 12 Mini modelinin, serinin en uygun modeli olması bekleniyor. Serinin diğer modelleri ile neredeyse eşit güçte olacak modelin, daha uygun fiyat ile satılacak olması ise, ülkemizde bu modeli bekleyen kullanıcılar için önemli bir avantaj. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> En Sevilen Şirketler Bakın Hangileri Oldu: Liste Şampiyonlar Ligi Gibi

>> Online Ticaret Zamları Suç Olmaktan Çıkıyor: Sebep Olmadan Zam Yapılabilecek