Samsung Galaxy Watch 5 Serisi Böyle Görünecek!

Galaxy Watch 5

Samsung Galaxy Watch 5 serisi modelleri yüksek çözünürlüklü render görselleri ortaya çıktı. İşte yeni modeller hakkında tüm ayrıntılar.

Giyilebilir teknoloji tarafında yeni özelliklere sahip modellerin karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Özellikle Samsung Galaxy Watch serisi modelleri, bu konuda rakipsiz cihazlar olarak karşımıza çıkıyor. Bildiğiniz üzere Samsung Galaxy 4 serisinde 2 farklı model karşımıza çıkmıştı. Bu modeller Watch 4 ve Watch 4 Klasik olarak sunuluyordu. Fakat artık yeni seride serinin klasik modelinin sunulmayacağını belirtelim. Yani Watch 5 serisinde Samsung Galaxy Watch 5 ve Watch 5 Pro modelleri karşımıza çıkacak. Yeni modeller hakkında birçok detay sızdırılmış durumda.

Geçtiğimiz günlerde yeni modellerin tasarım ayrıntıları ve bazı teknik özellikleri ortaya çıkmıştı. Tanıtımına aylar kalan seriye ait iki modelin, şarj tarafında da sunacağı özellikler sızdırıldı. Aynı zamanda söz konusu modellerin, serinin önceki modellerinden daha pahalı olacağına dair söylentiler ortaya çıktı. Zaten ülkemizde pahalı olarak satılan akıllı saat modelleri, Watch 5 serisi ile birlikte bir hayli pahalı olacak. Ayrıca söz konusu model, Samsung web sitesinde görülmesi ile tüm ayrıntılarının kesinleştiğini söyleyebiliriz. Fiyatı hakkında da sızıntılarına şahit olduğumuz serinin, yüksek çözünürlüklü render görüntüleri ortaya çıktı. İşte yeni seri hakkında tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy Watch 5 Serisi Böyle Görünecek!

Galaxy Watch 5

10 Ağustos tarihinde gerçekleşecek olan Unpacked etkinliğinde kullanıcıların beğenisine sunulacak olan Galaxy Watch 5 serisinin yüksek çözünürlüklü render görüntüleri ortaya çıktı. Genel olarak ortaya çıkan görselleri incelediğimizde, serinin önceki modellerine kıyasla daha sportif bir kayış bizleri karşılıyor. Renk seçeneği daha zengin olan seri, ekran tarafında da daha ince çerçevelere sahip.

Bununla beraber Watch 5 serisinin fiyatları hakkında da ortaya çıkan detaylar mevcut. Henüz Türkiye fiyatı hakkında bir sızıntı olmasa da Watch 5 modelinin 40 mm versiyonunun 259 Euroluk bir fiyat etiketinin bizleri karşıladığını görüyoruz. Söz konusu modelin 44 mm’lik versiyonu ise 289 Euro’dan satışa sunulacak. Sersinin Pro modelinin 430 Euro’luk bir fiyata sahip olduğunu da ekleyelim. Önümüzdeki günlerde yeni modellerin Türkiye fiyatına ilişkin de ortaya çıkan detaylar olacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> iPhone 14 Pro RAM Kapasitesi Bakın Ne Kadar Olacak