Samsung Galaxy Z Flip 4 Renk Seçenekleri Belli Oldu!

Z Flip 4

Samsung Galaxy Z Flip 4 modelinin renk seçenekleri ortaya çıktı. İşte yeni katlanabilir model hakkında sızdırılan tüm ayrıntılar.

Bildiğiniz üzere son zamanlarda katlanabilir akıllı telefonlara olan ilgi bir hayli artmış durumda. Kullanıcıların artık farklı telefon tasarımlarına ilgi gösterdiğini söyleyebiliriz. Fakat genelde piyasanın başını çeken Samsung tarafından sunulan Galaxy Z Flip ve Z Fold serisi modellerinin, piyasadaki diğer akıllı telefonlardan daha pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Her ne kadar teknik özellik tarafında beklentilerin üzerine çıkan modeller olsa da, fiyatının yüksek olması önemli bir dezavantaj. İddialara göre Samsung Galaxy Z Flip 4, serinin önceki modellerinden daha uygun fiyata satışa sunulacak. Bu yüzden artık katlanabilir telefona erişmek daha kolay olacak diyebiliriz.

Geçtiğimiz günlerde yeni modelin tasarımına ilişkin bazı detaylar ortaya çıkmıştı. Serinin önceki modeli olan Z Flip 3‘e göre daha büyük bir bilgi ekranı ile geleceği kesinleşen modelin, teknik özellikleri hakkında da söylentiler mevcuttu. Sonunda Z Flip 4 modeli hakkında birçok detaya sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde Z Flip 4 modeli ile karşımıza çıkan kat izi sorununa bir çözüm bulunacağı iddia edilmişti. İddialara göre yeni model ile birlikte artık kat izi sorunu karşımıza çıkmayacak. Bununla beraber söz konusu modelin renk seçeneklerine dair de sızdırılanlar mevcut.

Samsung Galaxy Z Flip 4 Renk Seçenekleri Belli Oldu!

Z Flip 4

Ortaya çıkan görsellere göre Z Flip 4 modeli, 4 farklı renk seçeneği ile piyasaya sürülecek. Bu renkler; mor, mavi, pembe ve siyah olacak. Tabii ki ilk piyasaya sürüldüğünde şimdilik yalnızca 4 renk ile sınırlandırıldığını belirtelim. tanıtıldıktan haftalar sonra farklı renk seçeneklerinin de eklenmesi bekleniyor. Geçtiğimiz haftalarda söz konusu modelin, dış tarafında bulunan iki kapağının da farklı renk seçenekleri ile geleceğine dair sızıntılar mevcuttu. Örneğin, arka kamera ve erkanın bulunduğu üst kapak pembe rengi ile gelirken, alt taraftaki kapak mavi renge sahip olabilecek. Tabii ki bu opsiyonların sonraki dönemlerde sunulacağı iddia ediliyor.

İddialara göre ilk satış dönemi bittikten sonra, tamamen kişiselleştirilebilir bir model bizleri karşılayacak. Samsung’un resmî web sitesi üzerinden cihazın yüzeylerindeki renkleri istediğiniz gibi değiştirmek mümkün hale gelecek. Önümüzdeki günlerde Samsung Galaxy Z Fold 4 modeli ile birlikte tanıtılacak model hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> iPhone 14 Pro RAM Kapasitesi Bakın Ne Kadar Olacak