Samsung Galaxy Watch 5 Serisi Daha Kalabalık Gelecek!

Galaxy Watch 5

Geçtiğimiz günlerde bazı detayları ortaya çıkan Galaxy Watch 5 serisi ile gelecek 3 model hakkında bazı detaylar ortaya çıktı. İşte sızıntılar.

Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında piyasaya sürülen Galaxy Watch 4 modeli, yepyeni özellikler ile karşımıza çıkmıştı. Piyasada üst segment olarak satışa sunulan akıllı saat modellerinde kullanıcıların en çok aradığı özelliklerinden biri ise EKG olmuştu. Fakat Samsung Galaxy Watch 4 modeli her ne kadar EKG özelliği sunuyor olsa da, ülkemizde henüz kullanılamıyordu. En büyük rakibi olarak görülen Apple Watch Series 7 modelinde ise söz konusu EKG özelliğinin çalıştığını görmekteydik. Bu yüzden Samsung Galaxy Watch 4, sevenleri bir tık hayal kırıklığına uğramıştı. Fakat yakında piyasaya sürülmesi beklenen Galaxy Watch 5 modeli, çarpıcı bir özellik ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan Samsung Galaxy Watch 5 modeli ile alakalı ateş ölçme haberinden sonra, seri ile birlikte 3 farklı modelin de piyasaya sürüleceğine dair iddialar ortaya atıldı. İşte ortaya çıkanlar.

Samsung Galaxy Watch 5 Serisi Daha Kalabalık Gelecek!

Galaxy Watch 5

Bildiğiniz üzere Samsung Galaxy Watch serisi ile birlikte 2 farklı model karşımıza çıkıyor. Bu modeller Watch ve Watch Classic olarak adlandırıldığını belirtelim. İddialara göre Watch 5 serisinde Pro modeli de bulunacak. Yani Watch 5 serisinde karşımıza çıkan modeller Watch 5, Watch 5 Classic ve Watch 5 Pro olacak. İddialara göre Watch 5 Pro modeli 572 mAh’lik pile sahip olacak.

Galaxy Watch 5

Ayrıca Watch 5 serisine ait ortaya çıkan bazı detaylar da mevcuttu. İddialara göre Galaxy Watch 5, 276 mAh’lik bir pile sahip olacakken, serinin Classic modeli ise 397 mAh’lik bir pil ile karşımıza çıkacak. Sızıntılara göre Pro modelinin pil kapasitesi ile karşılaştırma yaptığımız zaman, Pro modelinin pil ömrünün çok daha uzun olacağını söyleyebiliriz. Haliyle teknoloji tarafında da serinin en güçlüsü, Pro modeli olacaktır.

Tabii ki ortaya çıkanlar henüz sızıntıdan ibaret. Yani bir kesinliğin söz konusu olmadığını belirtelim. Tanıtım tarihi yaklaştığı için önümüzdeki günlerde sunulacak modeller ortaya çıkanlar kesinleşecektir. Bununla beraber yeni modeller ile gelebilecek teknolojiler hakkında bilgiler ortaya çıkacaktır. Gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler:

>> Samsung Galaxy M53 5G Duyuruldu: 120 Hz Ekran Ve Daha Fazlası!

>> Honor 100W Kablosuz Şarj Teknolojisi Sayesinde Her Şey Daha Kolay Olacak!