Samsung Galaxy Z Flip 4 FCC’de Görüldü: Yakında Tanıtılacak!

Samsung Galaxy Z Flip

Samsung Galaxy Z Flip 4 katlanabilir modeli FCC listelerinde görüldü. İşte yakında tanıtılması beklenen yeni model hakkında tüm detaylar.

Kullanıcıların artık farklı telefon tasarımlarına ilgi gösterdiğini söyleyebiliriz. Fakat genelde piyasanın başını çeken Samsung tarafından sunulan Galaxy Z Flip ve Z Fold serisi modellerinin, piyasadaki diğer akıllı telefonlardan daha pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Her ne kadar teknik özellik tarafında beklentilerin üzerine çıkan modeller olsa da, fiyatının yüksek olması önemli bir dezavantaj. İddialara göre Samsung Galaxy Z Flip 4, serinin önceki modellerinden daha uygun fiyata satışa sunulacak. Bu yüzden artık katlanabilir telefona erişmek daha kolay olacak diyebiliriz.

Serinin önceki modeli olan Z Flip 3‘e göre daha büyük bir bilgi ekranı ile geleceği kesinleşen modelin, teknik özellikleri hakkında da söylentiler mevcuttu. Sonunda Z Flip 4 modeli hakkında birçok detaya sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde Z Flip 4 modeli ile karşımıza çıkan kat izi sorununa bir çözüm bulunacağı iddia edilmişti. İddialar göre yeni model ile birlikte artık kat izi sorunu karşımıza çıkmayacak. Bununla beraber Samsung Galaxy Z Flip 4 modeli FCC listelerinde görüldü. Artık bazı teknik özellikleri belli olduğu için tantımına günler kaldığını söyleyebiliriz. İşte yeni model hakkında tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy Z Flip 4 FCC’de Görüldü: Yakında Tanıtılacak!

Samsung Galaxy Z Flip

FCC listelerini incelediğimizde, SM-F721U model numarasına sahip olan modelin Wi-Fi 802.11a/n/ac/ax ve 5G bağlantısı desteğine sahip olduğunu görmekteyiz. 8 GB RAM ile gelecek modelin, iki farklı depolama seçeneğine sahip olacağını da belirtelim. Bu depolama seçenekleri, 128 GB ve 256 GB olarak karşımıza çıkıyor. Amiral gemisi olarak sunulan bir modelin 256 GB gibi kısıtlı bir alan ile gelmesi dezavantaj. Çünkü rakiplerine baktığımızda, piyasadaki amiral gemisi modellerinde 512 GB hatta 1 TB’lık depolama seçenekleri bulunuyor. İşlemci tarafında ise Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 8+ Gen1 işlemcisine sahip olacağını biliyoruz. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Uber Dosyaları Nedir? “Yol payı”nın dünyayı nasıl ele geçirdiğinin iç hikayesi,

>> Huawei Mate 50 Serisi Özellikleri İle Fark Yaratacak!