Samsung Galaxy S22 Yeni Renk Seçeneği İle Sevenlerini Heyecanlandırdı!

Samsung Galaxy S22

Samsung Galaxy S22 yeni renk seçeneği ile ortaya çıktı. İşte Türkiye’ye de gelmesi beklenen model hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Bildiğiniz üzere bu yıl Şubat ayında Samsung, Galaxy S22 serisini piyasaya sürmüştü. Söz konusu serinin, ülkemizde dudak uçuklatan fiyat etiketleri ile karşımıza çıktığını belirtelim. Samsung Galaxy S22 modeli, 13000 TL’lik bir fiyat etiketi ile sunulurken, serinin en güçlü modeli olarak karşımıza çıkan Galaxy S22 Ultra, 22000 TL’lik bir fiyata sahip. Tabii ki söz konusu seri, her ne kadar Android tarafındaki en güçlü akıllı telefonlar olarak anılsa da fiyat etiketinin bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy S22 modeli, beyaz, pembe, siyah ve yeşil olmak üzere 4 farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkmıştı. Söz konusu seri piyasaya sürülmeden önce, renk yelpazesinin daha geniş olacağına dair sızıntılar mevcuttu. Fakat Samsung tarafından yalnızca 4 farklı renk seçeneğinin sunulması kullanıcıları üzmüştü. Sonunda Galaxy S22 ile gelecek olan yeni renk seçeneği belli oldu. Ayrıca bu renk seçeneğinin önümüzdeki haftalarda Türkiye’ye geleceğine dair de ayrıntılar mevcut.

Samsung Galaxy S22 Yeni Renk Seçeneği İle Sevenlerini Heyecanlandırdı!

Samsung Galaxy S22

Samsung Galaxy S22 serisi ile sunulacak olan 3 modele de “Bora Purple” renk seçeneğini kullanıcıların karşısına sunacak. Lilaya benzeyen bir renk yapısına sahip olacak olan akıllı telefonun, bir hayli hoş bir renge sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy S22

Samsung’un Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 tarafında da yeni, renk seçenekleri üzerinde çalıştığını biliyoruz. Bu yüzden artık piyasaya sürülecek olan yeni Samsung modellerinin daha renkli bir yapıya sahip olacağını söyleyebiliriz. Özellikle Z Flip 4 modelinde, telefonda bulunan iki kapağın da renkleri farklı olacak. Samsung Galaxy S22 ile gelecek olan yeni rengin ise bir hayli hoş durduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca Samsung tarafından Galaxy S22 serisi için yeni renk seçenekleri üzerinde çalışıldığına dair de iddialar mevcut. Bu yüzden önümüzdeki günlerde yeni model ile sunulacak olan renk seçenekleri hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Uber Dosyaları Nedir? “Yol payı”nın dünyayı nasıl ele geçirdiğinin iç hikayesi,

>> Huawei Mate 50 Serisi Özellikleri İle Fark Yaratacak!