Samsung Galaxy Z Flip 4 Kat İzi Sorununu Yok Edecek!

Galaxy Z Flip 4

Samsung, katlanabilir akıllı telefonlarında karşımıza çıkan kat izi sorununa, Z Flip 4 modeli ile çözüm bulacak. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

.

Bildiğiniz üzere son zamanlarda katlanabilir akıllı telefonlara olan ilgi bir hayli artmış durumda. Kullanıcıların artık farklı telefon tasarımlarına ilgi gösterdiğini söyleyebiliriz. Fakat genelde piyasanın başını çeken Samsung tarafından sunulan Galaxy Z Flip ve Z Fold serisi modellerinin, piyasadaki diğer akıllı telefonlardan daha pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Her ne kadar teknik özellik tarafında beklentilerin üzerine çıkan modeller olsa da, fiyatının yüksek olması önemli bir dezavantaj. İddialara göre Samsung Galaxy Z Flip 4, serinin önceki modellerinden daha uygun fiyata satışa sunulacak. Bu yüzden artık katlanabilir telefona erişmek daha kolay olacak diyebiliriz.

Geçtiğimiz günlerde yeni modelin tasarımına ilişkin bazı detaylar ortaya çıkmıştı. Serinin önceki modeli olan Z Flip 3‘e göre daha büyük bir bilgi ekranı ile geleceği kesinleşen modelin, teknik özellikleri hakkında da söylentiler mevcuttu. Sonunda Z Flip 4 modeli hakkında birçok detaya sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde Z Flip 4 modeli ile karşımıza çıkan kat izi sorununa bir çözüm bulunacağı iddia edilmişti. İddialar göre yeni model ile birlikte artık kat izi sorunu karşımıza çıkmayacak. İşte detaylar.

Samsung Galaxy Z Flip 4 Kat İzi Sorununu Yok Edecek!

Galaxy Z Flip 4

Samsung’un katlanır modelleri Galaxy Z Fold ve Z Flip serileri, yeniden tasarlanmış bir menteşe yapısı ile karşımıza çıkıyor. Söz konusu model, artık daha küçük bir menteşeye sahip olarak. Bu da panel tarafında kullanıcıların en çok şikayet ettiğini kat izi sorununa çözüm bulmayı amaçlıyor. Yani artık Samsung’un katlanır modellerinde menteşeler daha küçük olacağı gibi, kat izi konusunda da önemli gelişmeler yaşanacak.

Ortaya çıkan kılıf görsellerini incelediğimizde, klasik telefon görünümüne benzer bir telefon kılıfı karşımıza çıkıyor. Menteşe tarafında son derecede ince bir yapıyla bizleri karşılayan kılıf, yeni modelin, kullanıcıların istemediği büyük menteşe, kat izi vb. sorunları ortadan kaldıracak gibi görünüyor.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy Z Fold 4 Tasarımı Sızdırıldı: Heyecan Büyük

>> Xiaomi 12 Pro Oyun Performansı Nasıl? PUBG ve Call of Duty’de Neler Yapabiliyor?

. . . . .