Samsung Galaxy Z Fold 4 Tasarımı Sızdırıldı: Heyecan Büyük

Galaxy A53 modeli

Samsung Galaxy Z Fold 4 tasarımı ile ilgili birçok detay ortaya çıktı. Özellikle menteşe konusunda devrim etkisi yaratacak bir çalışma yürütülüyor. Hadi gelin merak edilen detaylara birlikte bakalım.

. .

Güney Koreli teknoloji devi Samsung uzun bir süredir çalışmalarına devam ediyor. Bu çalışmalar katlanabilir akıllı telefon modellerine yöneldi. Yeni katlanabilir cihazın teknik özelliklerine baktığımızda işlemci bakımından üst düzey bir performans göstereceğini anlıyoruz.

İşin tasarım kısmı ise bu aralar daha fazla dikkat çekiyor. Peki gerçekten de bu akıllı telefon modelinin tasarımı kullanıcıların ilgisini çekmeyi başaracak mı? İlk etapta en fazla göze çarpan detay menteşe ile ilgili. Bu yeni akıllı telefon modelinin menteşesi değiştiriliyor. Böylece eskisine oranla daha gelişmiş bir tasarım ortaya çıkacak.

Samsung Galaxy Z Fold 4 tasarımı yenileniyor

Samsung bu yeni modelinde ekran altı kameraya da sahip olacak. Ayrıca bu ekran altı kameranın çok daha az görünür olacağı ifade ediliyor. Böylece Samsung önemli başka bir tasarım problemini daha ortadan kaldırmış olacak. Apple şu anda bile bu sorunla uğraşıyor.

Samsung Galaxy Z Fold 4

Yeni katlanabilir akıllı telefon modelinin tasarım açısından benzersiz olacağı ifade ediliyor. Aslına bakacak olursak Samsung zaten bunu amaçlıyordu. Tasarım konusunda her ne kadar bir önceki model olan Fold 3 ile benzer özellikler olsa bile yine de birçok ek detay yer alıyor.

Yeni katlanabilir modelin özellikleri neler olacak?

Yeni katlanabilir akıllı telefon modelinin özelliklerine baktığımızda öncelikle 7,6 inç çözünürlüklü ve 120 Hz AMOLED ekran olacağı görülüyor. Cihazın ekran çözünürlüğü bakımından ön planda olması büyük bir dikkat çekiyor.

Katlanabilir akıllı telefon modeli muhtemelen Apple gibi markaları sektöre çekecek. Ne yazık ki Apple uzun bir süredir katlanabilir akıllı telefon pazarına girmiyor. Bu pazara girerse en yakın rakibi yine Samsung olacak. Peki siz bu yeni katlanabilir akıllı telefon tasarımları hakkında ne düşünüyorsunuz?

İlgili Haberler:

>> Samsung Galaxy Z Flip 4 Tüm Özellikleri Ortaya Çıktı!

>> Samsung Galaxy Z Fold 4 Seri Üretime Geçti: İşte Detaylar!

. . . . .