Samsung Galaxy Z Fold 4 İşte Böyle Görünecek!

Z Fold 4

Samsung Galaxy Z Fold 4 katlanır modelinin kamera kurulumu ve teknik özellikleri ortaya çıktı. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan detaylar.

Farklı telefon tasarımlarının karşımıza çıktığı bu yıllarda, özellikle katlanır modeller tercih edilen cihazlar arasında yer alıyor. Samsung’un ise bu konuda öncü olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü piyasaya sürdüğü Z Flip Ve Z Fold serileri, en çok tercih edilen katlanır ekranlı akıllı telefonlar arasında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde Z Flip ve Fold 3 serisinin halefi olarak tanıtılacak Z Fold 4 ve Z Flip serileri hakkında bazı ayrıntılar ortaya çıkmıştı. Hem tasarım anlamında hem de teknik özellik anlamında yeni özellikler ile karşımıza çıkacak olan modellerin yakın tarihte tanıtılacağı iddia ediliyor. Samsung’un bu yıla kadar piyasaya sürdüğü katlanır akıllı telefon modellerinde, kullanıcıların en çok yakındığı konu, kat izi sorunuydu. Fakat Samsung’un bu konuda önemli çalışmalarının olduğu da biliniyordu.

Kat izi sorununa çözüm bulduğu iddia edilen modelin, kamerası hakkında da yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Uzun süredir söz konusu modelin Galaxy S22 Ultra modeli ile aynı kamera kurulumuna sahip olacağı iddia ediliyordu. Ayrıca teknik özellik tarafında da birebir aynı kamera özellikleri geleceği düşünülüyordu. Fakat sızıntılar, Z Fold 4 modelinin kamerasının, S22 Ultra’ya benzemeyeceği yönünde. İşte tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy Z Fold 4 İşte Böyle Görünecek!

Samsung Galaxy Z Fold 4 modeli, ne yazık ki S22 Ultra’ya benzer bir kamera kurulumu ile gelmeyecek. Özellikle tasarım tarafında birebir aynı yapının gelmesi bekleniyordu. Fakat güvenilir kaynaklar tarafından ortaya çıkan belgelere göre Galaxy Z Fold 4, kamera görünümü tarafında Z Fold 3’e benzer bir yapıya sahip olacak. Tabii ki kamera özellikleri bakımından yeni teknolojiler ile geleceği kesin. Fakat görünüm bakımından yeni nesil bir görünüme sahip olmayacak.

Z Fold 4

Kamera tarafında ortaya çıkan teknik detaylara baktığımızda ise, Z Fold 4 modelinin 50 MP kamera ile geleceği biliniyor. Serinin önceki modelinde karşımıza çıkan tüm arka kameralar 12 MP çözünürlüğündeydi. Fakat Samsung’un, yeni katlanabilir telefonunda çözünürlük tarafında önemli gelişmelere imza atacağını belirtelim. Söz konusu kameraların yanında 12 MP ultra geniş açılı lens ve 3x optik zoomlu 12 MP telefoto kamera bizleri karşılayacak. Tanıtımına neredeyse 1 ay kala hakkında birçok sızıntıya sahip olduğumuz model hakkında önümüzdeki günlerde daha fazla ayrıntı sızdırılacaktır.

İlgili Haberler

>> Instagram Hesabınızı Sigortalamak İster Misiniz?

>> Huawei Nova 10 Tanıtıldı: Kartlar Yeniden Dağıtılıyor!