Xiaomi 12S Ultra Paramparça Edildi: İşte İçindekiler!

Xiaomi 12S Ultra

Xiaomi 12S Ultra modeli paramparça edildi. İşte sunduğu özellikler ve harika tasarımıile mest eden modelin içindeki parçalar.

Geçtiğimiz günlerde Xiaomi 12S serisi Çin’de tanıtılmıştı. Seriye ait 3 farklı modelin piyasaya sürüldüğünü belirtelim. Bu modeller, Xiaomi 12S, 12S Pro ve 12S Ultra olarak sıralanıyor. Söz konusu modeller arasında en çok ilgi gören cihazın Xiaomi 12S Ultra olduğunu belirtelim. Xiaomi’nin bugüne kadar piyasaya sürdüğü en güçlü akıllı telefon olarak karşımıza çıkan model, kamera tarafında Leica ile çalışarak kamera kalitesini zirveye taşıdı. Geçtiğimiz yıllarda Leica ile çalışan Huawei markasının, kamera tarafında zirvede olduğunu söyleyebiliriz. Xiaomi de 12S Ultra modeli ile, Android tarafına en iyi kameraya sahip akıllı telefon olacaktır.

Söz konusu serinin ülkemizde ne aman piyasaya sürüleceğine dair herhangi bir sızıntı bulunmuyor. Fakat önümüzdeki günlerde yeni ayrıntılar ortaya çıkacaktır. Bununla beraber serinin en çok merak edilen modeli Xiaomi 12S Ultra paramparça edildi. İşte içinde kullanılan malzemeler ve teknolojiler ile ilgili tüm merak edilenleri ortaya çıkartan o video.

Xiaomi 12S Ultra

Xiaomi 12S Ultra Paramparça Edildi: İşte İçindekiler!

Xiaomi 12S Ultra modeli paramparça edildi. Paylaşılan videoyu incelediğimizde böylesine kalifiye bir modelin, söz konusu özellikleri nasıl içine sığdırdığını hayretle izliyoruz. Mümkün olduğunca sıkı bir şekilde paketlenen modelin en çok dikkat çeken tarafı ise kamera modülleri. Videoyu izlediğimizde, cihazın arka tasarımında en çok yer kaplayan tarafın, kamera kısmı olduğunu görmekteyiz. 5x periskop ve 48 MP Ultra geniş açılı kamera ile gelen model, devasa lensi ile dikkat çekiyor. Qualcomm imzalı Snapdragon 8+ Gen1 yongasına sahip olması da cabası.

Cihazın dış tasarımından daha çok iç tasarımını merak edenler için bilgilendirici bir video olduğunu söyleyebiliriz. Genel olarak değerlendirdiğimizde, söz konusu model piyasadaki en çok merak edilen Android akıllı telefon olarak karşımıza çıkıyordu. Xiaomi ise amiral gemisi modelini gururlanarak kullanıcıların beğenisine sundu. Fiyat tarafında bazı tartışmalar olsa da, çip krizi ile birlikte zaten akıllı telefon fiyatları arttığı için söz konusu modelin fiyatının normal olduğunu söyleyebiliriz. Fakat Xiaomi 12S Ultra modeli Türkiye’ye giriş yaptığı takdirde, dudak uçuklatan bir fiyat etiketine sahip olacaktır.

İlgili Haberler

>> Instagram Hesabınızı Sigortalamak İster Misiniz?

>> Huawei Nova 10 Tanıtıldı: Kartlar Yeniden Dağıtılıyor!