Samsung Galaxy Z Fold3, canavar işlemcisi ile karşımıza çıkıyor

Samsung Galaxy Z Fold3 ekran altı kamer
Google News Abone Ol

Samsung’un katlanabilir serisinin yeni modeli Galaxy Z Fold3 modeli hakkında yani detaylar ortaya çıktı. İşte yeni modelin özellikleri.

Zaman geçtikçe klasik telefon tasarımlarından farklı modellere olan ilgi artmaya devam ediyor. Özellikle katlanabili­r modeller, 2020 yılına damgasını vurmuş durumda. Çünkü Galaxy Z Fold 2‘nin bekleni­lenden daha fazla ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Bu ilginin ardından dev markalar tarafından katlanabili­r tasarımlar ortaya çıktı. Hakkında bir çok dedikodu dolaşan, 2021’de en çok konuşulacak modellerden biri olabilecek Galaxy Z Fold 3 modelinin tanıtım tarihine ilişkin yeni iddialar ortaya atıldı. Bununla beraqwber yeni modelde kullanılacak işlemci de belli oldu. İşte Samsung’un efsane katlanır telefon serisinin yeni modeli hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Yeni modelin, Mayıs ayının ilk günlerinde ge­leceği öne sürü­ldü. Kore haber sitesi kaynağına göre Samsung’un katlanabili­r serisinin yeni modeli Mayıs ayının başında tanıtılacak. Geçtiğimiz aylarda Galaxy Z Fold 3 modelinin saha testçileri tarafından test edildiği iddia edi­lmişti. Telefonun çoktan hazır olduğunu öne süren iddia, mayıs ayında tanıtılacağı iddiasını kanıtlar nitelikte.

Samsung, Z Fold 3 modelinin özellikleri hakkında çok sızıntı bulunmuyor. Fakat güvenil­i­r kaynaklara göre yeni modelde ekran altı kamera ve S Pen desteği bulunac­ak. Ekran altı kamera için herhangi bir sorun görünmüyor. Fakat katlanabili­r ekranda S Pen desteği, Samsung için zor olaca­ktı­r. Çünkü katlanabili­r cihazların ekranında bulunan UTG katmanı, kalemin ucuna dayanamayacak kadar hassas.

Samsung Galaxy Z Fold3 Snapdragon 888 yongasından güç alacak.

IceUniverse kaynağına göre Galaxy Z Fold , Qualcomm tarafından geliştirilen, geçtiğimiz yılın son günlerinde tanıtılan Snapdragon 888 yongasından güç alacak. Söz konusun işlemciyi kullanan telefonların AnTuTu puanlarını incelediğimizde, listelerde zirvede olduğunu görmek mümkün. Bu yüzden yeni modelin de en güçlü katlanabilir telefonların arasında yer alacağını söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy Z Fold3 erken tanıtım

Önümüzdeki ay tanıtılması beklenen katlanır model hakkında aktarılanlar bu kadar. Önümüzdeki haftalarda cihazın tanıtım tarihi netlik kazanacak ve yeni ayrıntılar da sızdırılacaktır. Beklemede kalın.

İlgili Haberler:

>> Uygun fiyatlı Samsung Galaxy M42 5G modelinin tanıtım tarihi belli oldu

>> Yakında tanıtılacak Samsung Galaxy A82 hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı


CEVAP VER