Samsung S21 Sunumu Sızdı! İşte Tüm Görseller

Samsung S21 Sunumu Sızdı! İşte Tüm Görseller

Samsung S21 sunumu telefonları ortaya çıkardı
Google News Abone Ol

Samsung S21 sunumu, tanıtıma saatler kala sızdırıldı. Tanıtıma saatler kala yaşanan bu sızıntıyla birlikte sunumda kullanılacak tüm görseller ortaya çıkmış oldu. 

Bugün büyük gün. Samsung Galaxy S21’in tanıtımına saatler kaldı ve heyecan dorukta. Şimdiye kadar telefonla ilgili birçok sızıntı bilgi elimize ulaşmış hatta neredeyse bilmediğimiz hiçbir şey kalmamışken son günde en büyük bilgi ortaya çıkarıldı. Evan Blass’ın twitter üzerinden yayınladığı görseller Galaxy S21 hakkında bilinmeyen hiçbir detay bırakmıyor. Ön sipariş hediyeleri dahil.

Bu bilgilerin ciddi bir kısmını daha önceden de duyduk. Fakat Blass’ın paylaştığı bilgiler şimdiye kadar telefon hakkında duyduğumuz her şeyi doğrular nitelikte. Görsellere göre Samsung Galaxy S21 Ultra 5G’yi ön sipariş ettiğinizde Galaxy SmartTag ve Galaxy Buds Pro’ya da sahip olacaksınız. Samsung Galaxy S21+ 5G’yi ön sipariş ettiğinizde ise Galaxy Buds Live ve Galaxy SmartTag size ücretsiz hediye edilecek. Samsung Galaxy S21 5G ise yine Galaxy Buds Live ve Galaxy SmartTag hediyelerini ön sipariş eden müşterilere sunacak.

Samsung S21 sunumu hangi bilgileri içeriyor?

Blass’ın ortaya çıkardığı bilgiler, Galaxy S21 Ultra’nın 6.8 inç Infinity O ekran ve adaptif 120 hertz yenileme hızı ile WQHD+ çözünürlüğü sunacağını gösteriyor. Gorilla Glass Victus camın iki tarafında da kullanıldığı telefonda dört objektifli bir kameraya yer verilmiş.

Bu kamera sistemine 108 megapixel geniş açı objektif kamera öncülük ediyor. 12 megapixel ultra geniş açı objektif lazer uçuş hızında otofokus özelliği ve iki adet 10 megapixel telefoto objektif, 3x ve 10x optik zoom ve 100x’e kadar dijital zoom desteği sunabilen kameraları içeriyor.

Blass’ın paylaştığı görseller doğruluyor ki S21 Ultra S Pen desteğine sahip olacak ve 5,000 mAh batarya taşıyacak. 8K video desteği ile 40 megapixel ön kameraya sahip olacak. Sızıntıyı yapan kişinin dediğine göre S21 Ultra, 512 GB belleğe ve 12 ya da 16 GB RAM belleğe sahip olacak. Exynos 2100 çipsetini kullanacak olan telefon, Amerika Birleşik Devletleri’nde Qualcomm Snapdragon 888 ile sunulacak.

Önceki iddialarda yer alanın aksine telefon 65W değil 25W hızlı şarj desteği sunacak. Bu telefonun şarj konusunda rakiplerinin bir miktar gerisinde kalacağını gösteriyor. Galaxy S20 de 25W hızlı şarj sunuyordu. Kablosuz şarj ise hala 15W ve Wireless PowerShare özelliklerini sürdürüyor.

Samsung S21 hakkındaki diğer detaylar

Standart Galaxy S21 ve S21 Plus, 6.2 inç ve 6.7 inç FHD+ çözünürlüğünde ekranlarla gelecek ve 120 hertz yenileme hızı sunacaklar. İki telefonda da üçlü objektif diziliminin olduğu 12 megapixel geniş açı objektif, 12 megapixel ultra geniş açı objektif ve 64 megapixel telefoto objektiflerle donatılmış kameralara yer verilmiş. Önde yer alan kamera ise 10 megapixel yine delik içinde yer alan kamera bulunmakta.

S21 Ultra’da olduğu gibi ABD dışında Exynos 2100 ve içinde ise Snapdragon 888 çözümleriyle geliyor. Hızlı şarj da 25W kapasitesinde, kablosuz şarj ise 15W. İki telefon da 8GB RAM ve 256 GB depolama alanıyla sunuluyor.

Plus ve standart model arasındaki asıl fark ise boyut farkından kaynaklı. S21 Plus 4800 mAh batarya paketiyle gelirken, S21 4100 mAh kapasitesiyle kullanıcılara sunulacak. Standart S21 plastik bir arka kısma sahipken S21 Plus ise Ultra’da olduğu gibi cam ile tamamlanmış.

Tekrar etmek gerekirse sunumdan sızdırılan tüm görselleri Evan Blass’ın twitter paylaşımında görebilirsiniz.

İlgili haberler

>> Samsung Galaxy S21 lansmanından önce tüm detayları sızdırıldı…

>> Samsung Ekranlar Laptop Çerçevelerini Yok Ediyor!


CEVAP VER