Samsung Yeni Bilgisayar Modelleri Üretecek: Heyecanlı Bekleyiş Başladı

Samsung yeni bilgisayar modelleri

Samsung yeni bilgisayar modelleri ile gündeme gelecek gibi görünüyor. Özellikle son dönemlerde teknoloji devi birçok farklı cihaz piyasaya sürmüştü.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung birçok farklı alanda faaliyet göstermeye çalışıyor. Böylece şirketin ciddi bir satış rakamına ulaştığını söylemek mümkün. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen etkinlik ile birlikte Galaxy S22 serisini tanıtan bu marka yeni etkinlik duyuruları ile karşımızda. Bu etkinlik duyurusuna baktığımızda bir dizüstü bilgisayar sürprizi karşımıza çıkıyor.

27 Şubat 2022 tarihinde yeni bir Galaxy Book tanıtacak olan bu marka böylece bilgisayar dünyasında da rekabeti körükleyecek. Mobil dünya kongresi kapsamında düzenlenecek olan Samsung etkinliği ile birlikte yeni bir Galaxy Book modeli geliyor.

Samsung yeni bilgisayar modeli tanıtacak

Ortaya çıkan son iddialara göre Samsung tarafından geliştirilen bu dizüstü bilgisayar birçok farklı özelliğe sahip. Tanıtılacak olan dizüstü bilgisayar, şirketin Galaxy Book serisinin bir üyesi olarak karşımıza çıkacak. Intel işlemcilerle geleceği kesinleşen bu cihaz güçlü bir sisteme sahip olacak.

 Samsung yeni bilgisayar modelleri

Cihazda AMOLED bir ekran ile birlikte S pen bulunacak. Böylece dokunmatik bir ekrana sahip olması bekleniyor. Çok yüksek bir ihtimalle cihazlar ile ilgili teknik özellikler lansmana yakın bir zamanda kullanıcılarla paylaşılacak. Her ne kadar büyük oranda sürpriz olsa bile yine de bazı temel özelliklerinin bilinmesi kullanıcılarda fikir oluşturabiliyor.

Samsung dizüstü bilgisayarlarda kendisini gösterecek

Samsung daha çok akıllı telefon alanında çalışmalar yürütüyor. Şirketin dizüstü bilgisayar denilince çok fazla tanınmadığını söylemek mümkün. Bu nedenle Galaxy Book serisini geliştirerek kendisinden daha fazla bahsetmeye çalışıyor. MacBook gibi rakip cihazları yenmesi için daha fazla ürün ortaya çıkarması şart.

Elbette sadece ürünlerin piyasaya sunulması yetmiyor. Aynı zamanda güçlü işlemciler ve çeşitli güçlü teknik özellikler bulundurmak büyük öneme sahip. Yeni Galaxy Book serisi ile ilgili sizin beklentileriniz neler? Yorumlar bölümünden fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Bilgisayardaki Gereksiz Dosyaları Silme Yöntemi (Programsız)

>> En Kolay Bilgisayar Hızlandırma Yöntemleri: Hem de Ücretsiz!