Türkiye İhtimalli Oppo Tablet, Tanıtıma Günler Kala Sızdırıldı!

Oppo

Ülkemizde de satışa sunulması beklenen, uygun fiyata satılacağı iddia edilen Oppo Pad Tablet hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. İşte önümüzdeki günlerde tanıtımı gerçekleşecek olan yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Son zamanlarda tabletlere olan ilgi bir hayli artmış durumda. Bu durumun en büyük sebebinin ise, 2019’un sonlarında Dünya’yı etkisi altına alan pandemi. Çünkü pandemi sebebiyle, bütün okullar ve çoğu iş yeri uzaktan eğitim ve çalışma sürecine geçti. Çoğu insan, en başlarda bu sürecin geçici olduğunu düşünerek, kısa süreli idare edecek tabletler talep etmeye başladı. Ayrıca dizüstü bilgisayara fazla para vermek istemeyen vatandaşlar da tabletlere yöneldi. Pandemi etkisinin devam ettiği dünyada hala tabletlere olan talebin devam ettiğini söyleyebiliriz.

Oppo ise, hem günlük kullanımda hem de oyun konusunda iyi iş çıkartacak bir tablet üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Günlerdir, hakkında yazılıp çizilen model hakkında ilk ayrıntılar da sızdırıldı. İşte kullanım kolaylığı konusunda yeni özellikler ile karşımıza çıkan, ve önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen Oppo tablet tablet hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Türkiye İhtimalli Oppo Tablet, Tanıtıma Günler Kala Sızdırıldı!

Ortaya çıkan render görüntülerini incelediğimizde, yeni modelin, arka panelinde tek kamera ile karşımıza çıkacağını ve 3 farklı renk seçeneğine sahip olduğunu görmekteyiz. Qualcomm imzalı Snapdragon 870 işlemcisine sahip olacak modelin, 6 GB / 8 GB RAM seçenekleri ile geleceğini de belirtelim. Aynı zamanda yeni Oppo Pad tablet ile birlikte 256 GB dahili depolama da sunuluyor.

Oppo tablet

İddialara göre Oppo’nun tableti ve katlanabilir modeli 2022’nin ilk yarısında Hindistan’da satışa sunulacak. Sonraki aylarda ise ülkemize de gelme ihtimali var. Çünkü genellikle Hindistan’da satışa sunulan Oppo modelleri, ülkemize de giriş yapıyor. Fakat bu bilgilerin henüz kesinlik kazanmadığını da belirteli. Önümüzdeki günlerde yeni modelin ülkemize giriş yapıp yapmayacağı yönünde yeni haberler ortaya çıkacaktır.

Oppo tablet

Ayrıca cihaz hakkında bazı teknik özelliklere de sahibiz. İddia edilenlere göre Oppo Pad ismi verilen Oppo tableti, 120 Hz tazeleme oranına sahip ekran ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Ayrıca bu ekranın 11 inç büyüklüğünde olması bekleniyor.

İlgili Haberler

>> AVAX SOL ve XRP Fiyatı Artacak Mı? Analistler Açıkladı

>> Snapchat Kullanıcıları Sevindiren WhatsApp Özelliği İle Karşımıza Çıkacak: İşte Detaylar!